Aranżacja mieszkania Wrocław2018-09-04T10:27:43+00:00

Project Description

Aranżacja mieszkania Wrocław

Apartament nad Odrą, inwestycja na wynajem-  aranżacja mieszkania Wrocław.  Powierzchnia obiektu to 34 m2. Zakres projektu obejmuje: salon z aneksem kuchennym – 17.5 m2, sypialnię 9.8 m2, przedpokój – 4,7 m2 i łazienkę – 4,1 m2. Klient zdecydował się z nami na współpracę w formie projektu kompleksowego.

Funkcjonalność i przestronność – to najważniejsze cechy tego projektu, ze względu na ograniczony metraż oraz zapewnienie komfortu użytkowania. Wygodna, rozkładana sofa, mobilna wyspa kuchenna, zorganizowanie przestrzeni do przechowywania to niewątpliwe atuty dla tak małej przestrzeni.

W projektowanych wnętrzach bardzo ważny był projekt instalacji – elektrycznej i sanitarnej. Podczas projektu mocno skoncentrowaliśmy się, aby dokładnie rozmieścić elektrykę i sanitariaty- zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Inwestor do realizacji otrzymał bardzo dokładne rysunki instalacyjne, dzięki którym wykonawca mógł dokładnie rozmieścić punkty elektryczne i sanitarne na inwestycji.

Podczas tworzenia projektu duże znaczenie miał również budżet inwestora – istotne było, aby zminimalizować nakłady finansowe, a jednocześnie wybrać produkty trwałe i komfortowe, jak również łatwe w utrzymaniu czystości. Również dzięki zastosowaniu odpowiednich farb zmywalnych mieszkanie na wiele lat nie będzie pochłaniało dodatkowych kosztów na odświeżenie.

Apartament zaprojektowany w stylu minimalistycznym. W aranżacji mieszkania we Wrocławiu można odnaleźć również odniesienia do stylu skandynawskiego m.in. poprzez zastosowane materiały i kolory. Wnętrze w stonowanej kolorystyce, ale zarówno ciepłe i przytulne. Aranżacja mieszkania we Wrocławiu została zaprojektowana spójnie – wszystkie pomieszczenia apartamentu tworzą całość wizualną i funkcjonalną; tak aby wynajmujący mogli złapać chwilę wytchnienia od zgiełku miasta. Zaprojektowany apartament znakomicie oceniany na booking.com. Serdecznie zapraszam do zaprojektowanego przez nas obiektu.

Zobacz naszą aranżację mieszkania Wrocław

Zainteresowany projektem?

Zapraszam do kontaktu oraz na niezobowiązujące spotkanie przy kawie.
Razem stworzymy Twoje wymarzone wnętrze!

Zobacz więcej aranżacji mieszkań i domów.
fresh-design.com.pl

Project Details