Projekty łazienek
Wrocław i okolice | Fresh design

Projekty łazienek

Projekt łazienki to zwykle duże wyzwanie, szczególnie że wiele tego typu pomieszczeń ogranicza niewielki metraż oraz połączenia instalacyjne, które w dużej mierze determinują rozmieszczenie poszczególnych sprzętów. 

Jeśli szukasz architekta wnętrz, aby pomógł Ci optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wygospodarować w niej miejsce na wszystko, czego potrzebujesz, zapraszam do kontaktu! Wrocław jest siedzibą mojej pracowni, gdzie chętnie odpowiem na pytania związane z możliwościami zaaranżowania Twojej łazienki marzeń.

Czym charakteryzują się najlepsze projekty łazienek? Przede wszystkim umiejętnym rozplanowaniem poszczególnych stref, takich jak strefa kąpielowa, umywalkowa czy toaletowa. Każda z nich musi zapewniać swobodę, a także zostać odpowiednio wykończona oraz wyposażona. Niezwykle ważny w łazience jest ponadto dobór materiałów na posadzki, ściany, blaty czy też meble, które muszą wyróżniać się wysoką odpornością na działanie wody, a dodatkowo pozwalać na ich prostą pielęgnację. Moje projekty łazienek uwzględniają wszystkie te kwestie, dzięki czemu zaadaptowane przestrzenie zapewniają użytkownikom najwyższy komfort. Dopracowane również pod względem estetycznym stanowią ponadto miejsce sprzyjające codziennemu relaksowi.

Jeśli chcesz, by projekt łazienki w domu lub mieszkaniu uwzględniała wszelkie Twoje potrzeby, zachęcam do skorzystania z moich usług. Pomogę w adaptacji małej łazienki w bloku, pomieszczenia połączonego z sypialnią, a także przestronnego salonu kąpielowego. Już teraz przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od urządzenia pięknej i wygodnej łazienki!

Projekt łazienki

Etapy procesu

Zapoznaj się z etapami procesu projektowania. Praca przy projekcie podzielona jest na kilka etapów. Poznaj je!

Spotkanie z architektem

Ankieta interaktywna
Panel klienta

Inwentaryzacja

Rysunki inwentaryzacyjne

Koncepcja projektowa

Układy funkcjonalne
Kotwica marzeń

Dobór...

KOLORYSTRYKI I MATERIAŁÓW, OŚWIETLENIA, MEBLI, WYPOSAŻENIA I DODATKÓW

Pomoc w zakupie mebli

SHOPPING

Wizualizacja

Renderingi

Projekt wykonawczy

Pakiet rysunków
Lista zakupów

Zainteresowany projektem?