Projekty kuchni
Wrocław i okolice | Fresh design

Projekty kuchni

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tutaj codziennie spędzasz sporo czasu – przede wszystkim przygotowujesz śniadanie, pijesz kawę, przyrządzasz obiad i testujesz nowe przepisy na ciasta. Dlatego bardzo istotne jest, aby ta projekt kuchni był bezsprzecznie funkcjonalny i dostosowany do naszych potrzeb.

Aranżacja kuchni musi być na pewno w pełni funkcjonalna, dlatego dostępna przestrzeń wymaga takiego zaplanowania, by znalazło się w niej miejsce na wszystkie niezbędne sprzęty AGD, akcesoria kuchenne czy na przykład zapasy żywności. Niewątpliwie to jedna z najważniejszych kwestii, jakimi kieruję się, przygotowując projekty kuchni. Reasumując – moje doświadczenie zawodowe oraz towarzysząca pracy pasja pozwalają mi znaleźć idealne rozwiązania do wnętrza o dowolnej specyfice.

Urządzasz małą kuchnię w bloku, aneks kuchenny połączony z reprezentacyjnym salonem, a może przestronną kuchnię w wymarzonym domu? W mieście takim jak Wrocław oraz w jego okolicach pomogę Ci w doborze najlepszych materiałów wykończeniowych, które w kuchennych warunkach zachowają przede wszystkim trwałość i pozwolą na łatwe utrzymanie czystości. Chętnie doradzę również, na jaki rodzaj zabudowy meblowej się zdecydować. Na pewno moje projekty kuchni wyróżnia nie tylko wygoda w codziennym użytkowaniu, ale też estetyka – posadzka, dekory na ścianach, fronty meblowe, uchwyty, kolorystyka blatu czy na przykład dekoracja wnęk okiennych zawsze tworzą spójną całość, odzwierciedlając wybraną stylistykę bliską gustowi Klienta.

Bez względu na to, czy interesuje Cię kompleksowy projekt kuchni, czy jedynie pomoc w dopasowaniu mebli i dodatków, oferuję pełne zaangażowanie w świadczone usługi. W związku z tym unikniesz błędów aranżacyjnych, a Twoja strefa kuchenna będzie zachwycała w najmniejszych szczegółach. Zapraszam!

Projekt kuchni

Etapy procesu

Zapoznaj się z etapami procesu projektowego kuchni. Z chęcią wykonam dla Ciebie projekt kuchni. Zapraszam do skorzystania z usług mojej pracowni. 

Spotkanie z architektem

Ankieta interaktywna
Panel klienta

Inwentaryzacja

Rysunki inwentaryzacyjne

Koncepcja projektowa

Układy funkcjonalne
Kotwica marzeń

Dobór...

KOLORYSTRYKI I MATERIAŁÓW, OŚWIETLENIA, MEBLI, WYPOSAŻENIA I DODATKÓW

Pomoc w zakupie mebli

SHOPPING

Wizualizacja

Renderingi

Projekt wykonawczy

Pakiet rysunków
Lista zakupów

Zainteresowany projektem?