Projekty kuchni
Fresh design | Wrocław

Projekty kuchni

Interesują Cię projekty kuchni online bądź projekt stacjonarny we Wrocławiu? Bez wątpienia kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tutaj codziennie spędzasz sporo czasu. Przede wszystkim przygotowujesz śniadanie, pijesz kawę, przyrządzasz obiad i testujesz nowe przepisy na ciasta. Dlatego bardzo istotne jest, aby projekt tego pomieszczenia był funkcjonalny oraz dostosowany do naszych potrzeb.

Aranżacje kuchni muszą być  w pełni funkcjonalne. Dlatego dostępna przestrzeń wymaga takiego zaplanowania, by znalazło się w niej miejsce na całe niezbędne wyposażenie. Na przykład sprzęty AGD, akcesoria kuchenne czy zapasy żywności. Niewątpliwie to jedna z najważniejszych kwestii, jakimi kieruję się, przygotowując projekty kuchni. Reasumując – moje doświadczenie zawodowe oraz towarzysząca pracy pasja pozwalają mi znaleźć idealne rozwiązania do wnętrza o dowolnej specyfice.

Urządzasz małą kuchnię w bloku, aneks kuchenny połączony z reprezentacyjnym salonem, a może przestronną kuchnię w wymarzonym domu? W mieście takim jak Wrocław oraz w jego okolicach pomogę Ci w doborze najlepszych materiałów wykończeniowych, które w kuchennych warunkach zachowają przede wszystkim trwałość i pozwolą na łatwe utrzymanie czystości. Ponadto chętnie doradzę również, na jaki rodzaj zabudowy meblowej się zdecydować. Na pewno moje projekty kuchni wyróżnia nie tylko wygoda w codziennym użytkowaniu, ale też estetyka. Na przykład posadzka, dekory na ścianach, fronty meblowe, uchwyty, kolorystyka blatu czy dekoracja wnęk okiennych zawsze tworzą spójną całość. Jednocześnie odzwierciedlając wybraną stylistykę bliską gustowi Klienta.

Ze względu na to, że możesz mieszkać poza Wrocławiem, a chciałbyś skorzystać z moich aranżacji kuchni? W takim przypadku nic prostszego – wybierz projekt kuchni online.

Podsumowując – bez względu na to, czy interesuje Cię kompleksowy projekt kuchni, czy jedynie pomoc w dopasowaniu mebli i dodatków, oferuję pełne zaangażowanie w świadczone usługi. W związku z tym unikniesz błędów aranżacyjnych, a Twoja strefa kuchenna będzie zachwycała w najmniejszych szczegółach. Zatem zapraszam do mojej pracowni projektowania wnętrz!

Przede wszystkim zobacz przebieg projektu

Etapy procesu

Zapoznaj się z etapami procesu projektowego kuchni. Z chęcią wykonam dla Ciebie projekt kuchni. Zatem zapraszam do skorzystania z usług mojej pracowni. 

Spotkanie z architektem

Ankieta interaktywna
Panel klienta

Inwentaryzacja

Rysunki inwentaryzacyjne

Koncepcja projektowa

Układy funkcjonalne
Kotwica marzeń

Dobór...

KOLORYSTRYKI I MATERIAŁÓW, OŚWIETLENIA, MEBLI, WYPOSAŻENIA I DODATKÓW

Pomoc w zakupie mebli

SHOPPING

Wizualizacja

Renderingi

Projekt wykonawczy

Pakiet rysunków
Lista zakupów

Interesuje Cię aranżacja kuchni?