Projekty wnętrz – aranżacje wnętrz – Wrocław | Fresh design2018-06-19T19:59:25+00:00

Aranżacje wnętrz

Aranżacja wnętrz jest sztuką. Sztuką, w której funkcjonalność przestrzeni jest równie ważna co jej estetyka. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje pomieszczenia zapewniały najwyższy komfort codziennego użytkowania, a przy tym zachwycały oryginalnym wystrojem, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Zajmuję się profesjonalnym projektowaniem wnętrz o różnym charakterze i przeznaczeniu. Pomogę Ci urządzić elegancki, reprezentacyjny salon, a także niewielki pokój dzienny z aneksem kuchennym. Moje projekty wnętrz obejmują też aranżacje sypialni, jadalni, gabinetów, biur, jak również pomieszczeń dla biznesu – salonów firmowych, salonów kosmetycznych czy fryzjerskich, restauracji, klubów i wielu innych. W zależności od specyfiki przestrzeni proponuję dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych, które najlepiej sprawdzą się w konkretnych warunkach, a przy tym zapewnią otoczeniu wygląd, jakiego oczekuje inwestor.

To właśnie potrzeby oraz oczekiwania Klientów stanowią dla mnie najważniejszy aspekt podczas pracy. Tworząc projekt wnętrza, poszukuję rozwiązań zgodnych z ich upodobaniami, a przy tym w pełni praktycznych – pozwalających na swobodne korzystanie z przestrzeni oraz wygodne poruszanie się po niej. Dbam również o to, by każdy element wystroju wnętrza stanowił perfekcyjnie pasującą do reszty część. Dzięki temu opracowane przeze mnie koncepcje pod każdym względem wyróżniają się spójnością.

Decydując się na powierzenie mi aranżacji wnętrz na terenie Wrocławia, możesz być pewien, że zaadaptowana przestrzeń będzie spełniała Twoje codzienne potrzeby, a jej stylistyka pozwoli Ci czuć się w niej w pełni komfortowo. Pomogę Ci w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru materiału na posadzkę, kolorystki i rodzaju okładzin ściennych, praktycznych mebli, funkcjonalnego oświetlenia, a także dodatków, w których tkwi moc uczynienia z pomieszczenia miejsca niepowtarzalnego.

Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych branż oferuję kompleksową pomoc w urządzeniu wybranej przestrzeni. Nie zwlekaj i już teraz dowiedz się więcej!

Kontakt
WYCENA PROJEKTU