Wnętrza prywatne

Projektowanie mieszkań oraz projektowanie domów

Projektowanie mieszkań i projektowanie domów czy apartamentów – tym zajmuję się na co dzień. Przede wszystkim w mieszkaniu odpoczywasz i pracujesz, spędzasz czas z bliskimi, spotykasz się z przyjaciółmi. Z pewnością to miejsce, w którym chcesz na pewno czuć się w pełni swobodnie oraz wygodnie. Aby tak jednak było, niezwykle ważna jest umiejętna aranżacja mieszkania. Dlatego jeśli nie masz pomysłu, jak praktycznie oraz estetycznie urządzić własne cztery kąty, lub przeciwnie – dokładnie wiesz, czego oczekujesz – zapraszam do skorzystania z moich usług. 

Projektowanie mieszkań, projektowanie domów i apartamentów to jeden z elementów mojej codziennej pracy. Niewątpliwie umiejętnie zaaranżuję Twoją przestrzeń, począwszy od salonu, przez sypialnię, aż po tak ważne wnętrza jak kuchnia i łazienka. Dlatego możesz całkowicie zdać się na moje umiejętności oraz doświadczenie albo zaproponować własne rozwiązania – wykonując aranżacje mieszkań. Ponadto dbam o to, by ich wnętrza w pełni spełniały Twoje potrzeby, pozwalały na wygodne poruszanie się po nich oraz zapewniały odpowiednio dużo miejsca do przechowywania. Bezsprzecznie domowa przestrzeń zostanie zaadaptowana z uwzględnieniem dostępnego metrażu, szczegółów architektonicznych, a także estetyki. Przede wszystkim dobierając materiały wykończeniowe, kolorystykę czy faktury, zwracam uwagę na niuanse, by zaprojektowane mieszkanie zachwycało w najdrobniejszych szczegółach i w pełni odpowiadał gustowi Klienta. 

Reasumując – możesz liczyć na to, że zaaranżowane przeze mnie wnętrza Twojego mieszkania będą miały indywidualny, niepowtarzalny charakter. Dlatego oferuję usługi kompleksowego projektowania mieszkań, projektowania domów, jak również urządzania pomieszczeń, pomoc oraz doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Zatem remontujesz lub urządzasz mieszkanie w mieście takim jak Wrocław? Serdecznie zapraszam do współpracy! 

 

projektowanie mieszkań i projektowanie domów - tło

Formy współpracy - wybierz projekt dla siebie

Projektowanie mieszkań, projektowanie domów i apartamentów
ikona projekt kompleksowy - projektowanie mieszkań i projektowanie domów

Projekt kompleksowy

Zawiera wszystkie etapy projektu kompleksowego. Może dotyczyć zarówno całej inwestycji, jak i wybranego pomieszczenia. W związku z tym zapraszam do zapoznania się z etapami projektu kompleksowego
Etapy projektu kompleksowego

Ikona konsultacje z architektem wnętrz

Konsultacje z architektem wnętrz

W zależności od potrzeb udzielę porad. Przede wszystkim odnośnie układu funkcjonalnego, kolorystyki, wyposażenia czy materiałów wykończeniowych. A na dodatek na konsultacjach powstaje „szybki projekt” – luźna koncepcja projektowa.

 

Ikona homestaging -- projektowanie mieszkań i projektowanie domów

Homestaging

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu, pod możliwie największą liczbę potencjalnych klientów. W związku z tym Homestaging może odbywać się jako projekt kompleksowy, konsultacja, dzień z architektem wnętrz lub szybki projekt.

ikona wizualizacja - projektowanie mieszkań i projektowanie domów

Fotorealistyczna wizualizacja

Rysunki, nawet te najlepsze, nie oddadzą charakteru wnętrza. Niewątpliwie jak nie zrobi tego wyposażenie oglądane na sklepowych półkach. Dlatego chcąc pokazać Ci, jak będzie wyglądało Twoje przyszłe mieszkanie, biuro lub lokal o innym przeznaczeniu, oferuję usługę tworzenia wizualizacji wnętrz. 

ikona projekt wybranego pomieszczenia

Projekt wybranego pomiesczenia

Potrzebujesz pomocy przy konkretnym pomieszczeniu? Oczywiście zaprojektuję dla Ciebie dowolne wnętrze. Na przykład pokój dziecięcy, salon, czy sypialnię. Na pewno warto skorzystać z pomocy przy najtrudniejszych wnętrzach takich jak kuchnia czy łazienka.

Ikona dzień z architektem wnętrz - projektowanie mieszkań i projektowanie domów

Dzień z architektem wnętrz

Konsultacje połączone ze wspólnymi zakupami, podczas których doradzę jakie meble i dodatki dopełnią aranżowane wnętrza. Na przykład: -analiza potrzeb inwestora, -odwiedzenie inwestycji, -ustna prezentacja pomysłu na mieszkanie, -wspólne odwiedzenie sklepów -opcjonalnie: stworzenie wizualizacji na podstawie koncepcji powstałej w dniu z architektem.

Ikona pomoc w zakupie domu lub mieszkania

Pomoc w zakupie domu lub mieszkania

Jesteś na etapie poszukiwań lokalu? Nie wiesz na którą nieruchomość się zdecydować? A może potrzebujesz praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci wybór nieruchomości? Na pewno doskonale trafiłeś!

Ikona projektu on line - projektowanie mieszkań i projektowanie domów

Projekt online

Jesteś zapracowany? Nie masz czasu lub ochoty na bezpośrednie spotkanie? A może nie mieszkasz we Wrocławiu lub okolicy, a chciałbyś skorzystać z mojej pomocy w projektowaniu wnętrz? W związku z tym mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – przygotuję aranżację pomieszczenia online.

Zainteresowany projektem?

Etapy projektu - projekt kompleksowy

Projektowanie mieszkań, projektowanie domów i apartamentów
Ikona spotkanie z architektem

Spotkanie z architektem

ANKIETA INTERAKTYWNA
Przed rozpoczęciem prac projektowych dążę do jak najlepszego poznania Twoich potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych. Dlatego specjalna ankieta pozwoli na dokonanie dokładnej analizy Twoich preferencji. -poznanie klienta, jego oczekiwań i potrzeb, upodobań estetycznych aktywności wszystkich mieszkańców, obowiązki, hobby, styl życia, -zaprezentowanie możliwych form współpracy -ankieta pozwala na dokładną analizę potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych.

PANEL KLIENTA
Dodatkowo Klienci otrzymują dostęp do spersonalizowanego panelu klienta, który zapewnia szybki i przejrzysty dostęp do informacji dot. projektu.

ikona inwentaryzacja

Inwentaryzacja

RYSUNKI INWENTARYZACYJNE
Wykonam dokładny pomiar projektowanych pomieszczeń (wraz z wymiarami, otworami okiennymi i drzwiowymi, istniejącą instalacją elektryczną i sanitarną). Rysunki inwentaryzacyjne otrzymasz ode mnie w wersji elektronicznej (wyknananie rysunków inwentaryzacyjnych – szkic i pdf).

ikona koncepcja projektowa

Koncepcja projektowa

UKŁADY FUNKCJONALNE
Każdy projekt rozpoczynam od przygotowaniem 2-3 koncepcji rzutów 2D z propozycją rozmieszczenia ścian działowych, mebli i wyposażenia oraz określeniem ewentualnych zmian związanych z wyburzeniami.
KOTWICA MARZEŃ
czyli tablica inspiracji. Na przykład wycinki z gazet, zdjęcia z internetu, linki do produktów
– przygotowanie 2-3 koncepcji układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza
– tablica materiałów=moodboardy -rzuty płaskie z układem ścian działowych, lokalizacja głównych mebli, określenie podstawowych pomysłów projektowych na podstawie przedstawionych propozycji i uwag powstaje ostateczny układ funkcjonalny wnętrza.

ikona kreacja wnętrza

Kreacja wnętrza

MOODBOARD-Y
Wizualne tablice inspiracji, na podstawie których przedstawiam propozycje mebli, wyposażenia i materiałów wykończeniowych (tj. podłogi, drzwi, płytki, ceramika łazienkowa, sprzęty AGD, blaty kuchenny, oświetlenie, aranżacja okien).
WIDOKI 2D
Otrzymasz ode mnie rysunki widoków 2d z proponowanym układem ścian działowych, wyposażeniem, materiałami.

ikona dobór kolorystyki i materiałów

Dobór...

KOLORYSTRYKI I MATERIAŁÓW, OŚWIETLENIA,
MEBLI, WYPOSAŻENIA I DODATKÓW

ikona zakupu mebli

Pomoc w zakupie mebli

SHOPPING
Wspólne odwiedzenia sklepów, podczas którego klient będzie miał możliwość zobaczenia na żywo zaproponowanych materiałów. (standardowo w ramach projektu kompleksowego 2 wizyty) A dodatkowo współpraca z producentami, sklepami znajdującymi się na rynku + polecenie sprawdzonych wykonawców.

*polecenie wykonawców nie obejmuje nadzoru autorskiego ani nadzoru inwestycyjnego

ikona projekt wykonawczy

Projekt wykonawczy

PAKIET RYSUNKÓW 
– rysunki funkcjonalne (lokalizacja mebli i wyposażenia), – 3 propozycje
– widoki ścian,
– ułożenie podłóg,
– sufity podwieszane,
– rozrys mebli na zamówienie np. projekt kuchni, projekty szaf,
– rysunki instalacyjne:
   instalacja sanitarna(rodzaj ogrzewania, grzejniki, sanitariaty), 
   instalacja elektryczna(punkty świetlne, gniazda, przełączniki)
– rysunki detali – rozrysowanie nietypowych elementów
LISTA ZAKUPÓW
Spis wyposażenia i materiałów, niezbędnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem. W związku z tym specyfikacja zawiera m.in. zestawienie nazw i ilości poszczególnych materiałów, ceny, nazwy firm i dostawców, adresy sklepów.

ikona wizualizacja wnętrz

Wizualizacja

Przedstawienie wybranej koncepcji wnętrza w trójwymiarze wraz z wyposażeniem i materiałami (ilość ustalana indywidualnie).
ETAPY WIZUALIZACJI:
– ustalenie wyposażenia oraz mebli, jak również kolorów i materiałów
– modelowanie
– materiały
– oświetlenie
– render i widoki
Wizualizacje otrzymasz w formacie plików: jpeg lub pdf.

tło
Projektowanie mieszkań, projektowanie domów

Efektywna komunikacja

Podczas projektowania domów oraz projektowania mieszkań bardzo istotny jest dla nas prawidłowy proces projektowy oraz komunikacja z Inwestorem. Dlatego jeśli coś jest niejasne, projekt jest konsultowany. Oczywiście zawsze wskazujemy te rozwiązania które według nas są najlepsze, przedstawiając rozsądne argumenty. Z pewnością doradzamy, a jeśli uważamy że jakieś rozwiązanie będzie wyjątkowo dobre, to bardzo mocno to artykułujemy. Reasumując – finalne rozwiązania są jednak dalej kontynuowane i projektowane zgodnie z wyborem Klienta.

Projekty i aranżacje kuchni

Zainteresowany projektem wnętrza kuchni oraz aneksów kuchennych czy spiżarni? Zatem dowiedz się więcej o projektach łazienek.

Projekty i aranżacje łazienek

Potrzebujesz projektu wnętrza łazienki czy salonu kąpielowego? Zatem dowiedz się więcej o projektach łazienek.

Aranżacje i projekty biur

Zainteresowany projektem wnętrz przestrzeni biurowych? Projektuję i aranżuję wnętrza przestrzeni biurowych zarówno lokalnych firm, jak i dużych korporacji.