Wnętrza prywatne

Projektowanie mieszkań, domów i apartamentów

W mieszkaniu odpoczywasz i pracujesz, spędzasz czas z bliskimi, spotykasz się z przyjaciółmi. To miejsce, w którym chcesz na pewno czuć się w pełni swobodnie oraz wygodnie. Aby tak jednak było, niezwykle ważna jest umiejętna aranżacja mieszkania. Dlatego jeśli nie masz pomysłu, jak praktycznie oraz estetycznie urządzić własne cztery kąty, lub przeciwnie – dokładnie wiesz, czego oczekujesz – zapraszam do skorzystania z moich usług. 

Projektowanie wnętrz mieszkań, domów i apartamentów to jeden z elementów mojej codziennej pracy. Umiejętnie zaaranżuję Twoją przestrzeń, począwszy od salonu, przez sypialnię, aż po tak ważne wnętrza jak kuchnia i łazienka. Możesz całkowicie zdać się na moje umiejętności oraz doświadczenie albo zaproponować własne rozwiązania – wykonując aranżacje mieszkań, dbam o to, by ich wnętrza w pełni spełniały Twoje potrzeby, pozwalały na wygodne poruszanie się po nich oraz zapewniały odpowiednio dużo miejsca do przechowywania. Oczywiście domowa przestrzeń zostanie zaadaptowana z uwzględnieniem dostępnego metrażu, szczegółów architektonicznych, a także estetyki. Dobierając materiały wykończeniowe, kolorystykę czy faktury, zwracam uwagę na niuanse, by zaprojektowane mieszkanie zachwycało w najdrobniejszych szczegółach i w pełni odpowiadał gustowi Klienta. 

Możesz liczyć na to, że zaaranżowane przeze mnie wnętrza Twojego mieszkania będą miały indywidualny, niepowtarzalny charakter. Oferuję usługi kompleksowego urządzania pomieszczeń, pomoc oraz doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie w mieście takim jak Wrocław? Serdecznie zapraszam do współpracy! 

 

Formy współpracy

Wybierz projekt dla siebie

Projekt kompleksowy

dotyczy zaprojektowania całego domu lub mieszkania

Konsultacje z architektem wnętrz

W zależności od Państwa potrzeb udzielimy porad odnośnie układu funkcjonalnego, kolorystyki, wyposażenia czy materiałów wykończeniowych. Na konsultacjach powstaje „szybki projekt” – luźna koncepcja projektowa.

 

Homestaging

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu, pod możliwie największą liczbę potencjalnych klientów. Homestaging może odbywać się jako projekt kompleksowy, konsultacja, dzień z architektem wnętrz lub szybki projekt.

Fotorealistyczna wizualizacja

Rysunki, nawet te najlepsze, nie oddadzą charakteru wnętrza, podobnie, jak nie zrobi tego wyposażenie oglądane na sklepowych półkach. Chcąc pokazać Ci, jak będzie wyglądało Twoje przyszłe mieszkanie, biuro lub lokal o innym przeznaczeniu, oferuję usługę tworzenia wizualizacji wnętrz. 

Projekt wybranego pomiesczenia

dotyczy zaprojektowania pomieszczenia tj. kuchnia czy łazienka

Dzień z architektem wnętrz

Konsultacje połączone ze wspólnymi zakupami, podczas których doradzimy jakie meble i dodatki dopełnią Państwa wnętrza. -analiza potrzeb inwestora, -odwiedzenie inwestycji, -ustna prezentacja pomysłu na mieszkanie, -wspólne odwiedzenie sklepów -opcjonalnie: stworzenie wizualizacji na podstawie koncepcji powstałej w dniu z architektem.

Pomoc w zakupie domu lub mieszkania

Jesteś na etapie poszukiwań lokalu? Nie wiesz na którą nieruchomość się zdecydować? A może potrzebujesz praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci wybór nieruchomości? Doskonale trafiłeś!

Projekt on line

Jesteś zapracowany? Nie masz czasu lub ochoty na bezpośrednie spotkanie? A może nie mieszkasz we Wrocławiu lub okolicy, a chciałbyś skorzystać z mojej pomocy w projektowaniu wnętrz? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – przygotuję aranżację pomieszczenia on line.

Zainteresowany projektem?

Etapy projektów

Projekt kompleksowy

Spotkanie z architektem

ANKIETA INTERAKTYWNA
Przed rozpoczęciem prac projektowych dążę do jak najlepszego poznania Twoich potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych. Specjalna ankieta pozwoli na dokonanie dokładnej analizy Twoich preferencji. -poznanie klienta, jego oczekiwań i potrzeb, upodobań estetycznych aktywności wszystkich mieszkańców, obowiązki, hobby, styl życia, -zaprezentowanie możliwych form współpracy -ankieta pozwala na dokładną analizę potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych.

PANEL KLIENTA
Klienci otrzymują dostęp do spersonalizowanego panelu klienta, który zapewnia szybki i przejrzysty dostęp do informacji dot. projektu.

Inwentaryzacja

RYSUNKI INWENTARYZACYJNE
Wykonam dokładny pomiar projektowanych pomieszczeń (wraz z wymiarami, otworami okiennymi i drzwiowymi, istniejącą instalacją elektryczną i sanitarną). Rysunki inwentaryzacyjne otrzymasz ode mnie w wersji elektronicznej (wyknananie rysunków inwentaryzacyjnych – szkic i pdf).

Koncepcja projektowa

UKŁADY FUNKCJONALNE
Każdy projekt rozpoczynam od przygotowaniem 2-3 koncepcji rzutów 2D z propozycją rozmieszczenia ścian działowych, mebli i wyposażenia oraz określeniem ewentualnych zmian związanych z wyburzeniami.
KOTWICA MARZEŃ
czyli tablica inspiracji np.wycinki z gazet, zdjęcia z internetu, linki do produktów -przygotowanie 2-3 koncepcji układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza -tablica materiałów=moodboardy -rzuty płaskie z układem ścian działowych, lokalizacja głównych mebli, określenie podstawowych pomysłów projektowych na podstawie przedstawionych propozycji i uwag powstaje ostateczny układ funkcjonalny wnętrza.

Kreacja wnętrza

MOODBOARD-Y
Wizualne tablice inspiracji, na podstawie których przedstawiam propozycje mebli, wyposażenia i materiałów wykończeniowych (tj. podłogi, drzwi, płytki, ceramika łazienkowa, sprzęty AGD, blaty kuchenny, oświetlenie, aranżacja okien).
WIDOKI 2D
Otrzymasz ode mnie rysunki widoków 2d z proponowanym układem ścian działowych, wyposażeniem, materiałami.

Dobór...

KOLORYSTRYKI I MATERIAŁÓW, OŚWIETLENIA,
MEBLI, WYPOSAŻENIA I DODATKÓW

Pomoc w zakupie mebli

SHOPPING
Wspólne odwiedzenia sklepów, podczas którego klient będzie miał możliwość zobaczenia na żywo zaproponowanych materiałów. (standardowo w ramach projektu kompleksowego 2 wizyty) Współpraca z producentami, sklepami znajdującymi się na rynku + polecenie sprawdzonych wykonawców. *polecenie wykonawców nie obejmuje nadzoru autorskiego ani nadzoru inwestycyjnego

Projekt wykonawczy

PAKIET RYSUNKÓW 
– rysunki funkcjonalne (lokalizacja mebli i wyposażenia), – 3 propozycje
– rysunki widoków ścian,
– rysunki ułożenia podłóg,
– rysunki sufitów podwieszanych,
– rysunki mebli na zamówienie np. projekt kuchni, projekty szaf,
– rysunki instalacyjne:
   instalacja sanitarna(rodzaj ogrzewania, grzejniki, sanitariaty), 
   instalacja elektryczna(punkty świetlne, gniazda, przełączniki)
– rysunki detali – rozrysowanie nietypowych elementów
LISTA ZAKUPÓW
Spis wyposażenia i materiałów, niezbędnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem. Specyfikacja zawiera m.in. zestawienie nazw i ilości poszczególnych materiałów, ceny, nazwy firm i dostawców, adresy sklepów.

Wizualizacja

Przedstawienie wybranej koncepcji wnętrza w trójwymiarze wraz z wyposażeniem i materiałami (ilość ustalana indywidualnie).
ETAPY WIZUALIZACJI:
-ustalenie wyposażenia oraz mebli, jak również kolorów i materiałów
-modelowanie
-materiały
-oświetlenie
-render i widoki
format plików: jpeg lub pdf

Design thinking

Efektywna komunikacja

Podczas procesu projektowego bardzo istotna jest dla nas komunikacja z Inwestorem. Jeśli coś jest niejasne, Projekt jest konsultowany. Oczywiście zawsze wskazujemy te rozwiązania które według nas są najlepsze, przedstawiając rozsądne argumenty. Doradzamy, a jeśli uważamy że jakieś rozwiązanie będzie wyjątkowo dobre, to bardzo mocno to artykułujemy. Finalne rozwiązania są jednak dalej kontynuowane i projektowane zgodnie z wyborem Klienta.

Projekty kuchni

Projektuję wnętrza kuchni, aneksów kuchennych, spiżarni

Projekty łazienek

Projektuję wnętrza łazienek, salonów kąpielowych

Projekty biur

Projektuję wnętrza przestrzeni biurowych