Przestrzenie biurowe

Projektowanie biur

W biurze spędzasz sporo czasu dlatego pomagam Klientom stworzyć harmonijną przestrzeń do pracy sprzyjającą efektywności. Zdaję sobie doskonalę sprawę, że odpowiedni projekt biura ma ogromny wpływ na atmosferę w pracy. Moje projekty biur wyróżniają się pod względem praktycznym i funkcjonalnym oraz estetycznym. Projektowanie i aranżowanie biur to moja pasja i specjalność. Zmieniam wnętrza biurowców i budynków firmowych na terenie Wrocławia i okolic. Decydując się na projekt biura w mojej pracowni, masz pewność, że zadbam o każdy szczegół oraz ergonomiczną i estetyczną przestrzeń pracy.
Serdecznie zapraszam do współpracy! 

 

Etapy projektu

Projekt biura

Spotkanie z architektem

ANKIETA INTERAKTYWNA
Przed rozpoczęciem prac projektowych dążę do jak najlepszego poznania Twoich potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych. Specjalna ankieta pozwoli na dokonanie dokładnej analizy Twoich preferencji.
-poznanie klienta, jego oczekiwań i potrzeb, upodobań estetycznych, aktywności wszystkich pracowników, obowiązki, hobby, styl życia,
-zaprezentowanie możliwych form współpracy
-ankieta pozwala na dokładną analizę potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych.

PANEL KLIENTA
Klienci otrzymują dostęp do spersonalizowanego panelu klienta, który zapewnia szybki i przejrzysty dostęp do informacji dot. projektu.

Inwentaryzacja

RYSUNKI INWENTARYZACYJNE
Wykonam dokładny pomiar projektowanych pomieszczeń (wraz z wymiarami, otworami okiennymi i drzwiowymi, istniejącą instalacją elektryczną i sanitarną). Rysunki inwentaryzacyjne otrzymasz ode mnie w wersji elektronicznej (wyknananie rysunków inwentaryzacyjnych – szkic i pdf).

Koncepcja projektowa

UKŁADY FUNKCJONALNE
Każdy projekt rozpoczynam od przygotowaniem 2-3 koncepcji rzutów 2D z propozycją rozmieszczenia ścian działowych, mebli i wyposażenia oraz określeniem ewentualnych zmian związanych z wyburzeniami.
KOTWICA MARZEŃ
czyli tablica inspiracji np.wycinki z gazet, zdjęcia z internetu, linki do produktów -przygotowanie 2-3 koncepcji układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza -tablica materiałów=moodboardy -rzuty płaskie z układem ścian działowych, lokalizacja głównych mebli, określenie podstawowych pomysłów projektowych na podstawie przedstawionych propozycji i uwag powstaje ostateczny układ funkcjonalny wnętrza.

Kreacja wnętrza

MOODBOARD-Y
Wizualne tablice inspiracji, na podstawie których przedstawiam propozycje mebli, wyposażenia i materiałów wykończeniowych (tj. podłogi, drzwi, płytki, ceramika łazienkowa, sprzęty AGD, blaty kuchenny, oświetlenie, aranżacja okien).
WIDOKI 2D
Otrzymasz ode mnie rysunki widoków 2d z proponowanym układem ścian działowych, wyposażeniem, materiałami.

Dobór...

KOLORYSTRYKI I MATERIAŁÓW, OŚWIETLENIA,
MEBLI, WYPOSAŻENIA I DODATKÓW

Pomoc w zakupie mebli

SHOPPING
Wspólne odwiedzenia sklepów, podczas którego klient będzie miał możliwość zobaczenia na żywo zaproponowanych materiałów. (standardowo w ramach projektu kompleksowego 2 wizyty) Współpraca z producentami, sklepami znajdującymi się na rynku + polecenie sprawdzonych wykonawców.
*polecenie wykonawców nie obejmuje nadzoru autorskiego ani nadzoru inwestycyjnego

Projekt wykonawczy

PAKIET RYSUNKÓW 
– rysunki funkcjonalne (lokalizacja mebli i wyposażenia), – 3 propozycje
– rysunki widoków ścian,
– rysunki ułożenia podłóg,
– rysunki sufitów podwieszanych,
– rysunki mebli na zamówienie np. projekt kuchni, projekty szaf,
– rysunki instalacyjne:
   instalacja sanitarna(rodzaj ogrzewania, grzejniki, sanitariaty), 
   instalacja elektryczna(punkty świetlne, gniazda, przełączniki)
– rysunki detali – rozrysowanie nietypowych elementów
LISTA ZAKUPÓW
Spis wyposażenia i materiałów, niezbędnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem. Specyfikacja zawiera m.in. zestawienie nazw i ilości poszczególnych materiałów, ceny, nazwy firm i dostawców, adresy sklepów.

Wizualizacja

Przedstawienie wybranej koncepcji wnętrza w trójwymiarze wraz z wyposażeniem i materiałami (ilość ustalana indywidualnie).
ETAPY WIZUALIZACJI:
-ustalenie wyposażenia oraz mebli, jak również kolorów i materiałów
-modelowanie
-materiały
-oświetlenie
-render i widoki
format plików: jpeg lub pdf

Zainteresowany projektem?

Design thinking

Efektywna komunikacja

Podczas procesu projektowego bardzo istotna jest dla nas komunikacja z Inwestorem. Jeśli coś jest niejasne, Projekt jest konsultowany. Oczywiście zawsze wskazujemy te rozwiązania które według nas są najlepsze, przedstawiając rozsądne argumenty. Doradzamy, a jeśli uważamy że jakieś rozwiązanie będzie wyjątkowo dobre, to bardzo mocno to artykułujemy. Finalne rozwiązania są jednak dalej kontynuowane i projektowane zgodnie z wyborem Klienta.