Projektowanie biur Wrocław

Architekt wnętrz | Iza Terlikowska
Aranżacje biur Wrocław

Projektowanie biur Wrocław

Projektowanie biur Wrocław  to moja pasja i specjalność. Konsekwentnie zmieniam wnętrza biurowców i budynków firmowych na terenie Wrocławia i okolic. Dlatego decydując się na projekt biura w mojej pracowni, masz pewność, że zadbam o każdy szczegół oraz ergonomiczną i estetyczną przestrzeń pracy. Przede wszystkim w biurze spędzasz sporo czasu. Dlatego pomagam Klientom stworzyć harmonijną przestrzeń do pracy sprzyjającą efektywności. Bezsprzecznie zdaję sobie doskonalę sprawę, że odpowiedni projekt biura ma ogromny wpływ na atmosferę w pracy. 

Opracowywane przez mnie aranżacje biur Wrocław wyróżniają się optymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni, niebywałą ergonomią. Niemniej wzornictwem w pełni zgodnym z najnowszymi trendami oraz identyfikacją wizualną organizacji. Ponieważ moim priorytetem jest, aby projektowane biura były w pełni dostosowane do potrzeb pracowników, sprzyjały ich koncentracji oraz wpływały na lepszą efektywność. Przede wszystkim każdy projekt to historia opowiedziana na nowo. Dlatego dogłębnie analizuję potrzeby klientów, skupiając się przede wszystkim na ludziach. Reasumując – tworzę unikalne, małe i duże wnętrza, które w ramach zaplanowanego budżetu możliwe jak najpełniej oddają ich wizję.  

Serdecznie zapraszam do współpracy! 
Iza Terlikowska – architekt wnętrz

 

 

 

aranżacje biur wrocław tło

Etapy projektu

Aranżacje biur Wrocław
Ikona spotkanie z architektem

Spotkanie z architektem

ANKIETA INTERAKTYWNA
Przed rozpoczęciem prac projektowych dotyczących projektowania biur dążę do jak najlepszego poznania potrzeb funkcjonalnych i kultury organizacyjnej danej firmy. Dlatego specjalna ankieta pozwoli na dokonanie dokładnej analizy preferencji. Ponadto wypełnienie ankiety powinno dać odpowiedź na pytania o potrzeby funkcjonalne i upodobania estetyczne.
– poznanie klienta, jego oczekiwań i potrzeb, upodobań estetycznych, specyfiki pracy różnych działów w firmie, obowiązków i osobowości pracowników
– zaprezentowanie możliwych form współpracy

PANEL KLIENTA
Klienci otrzymują dostęp do spersonalizowanego panelu klienta, który zapewnia szybki i przejrzysty dostęp do informacji dotyczących projektu. Dzięki temu wszystkie informacje masz pod ręką.

ikona inwentaryzacja

Pomiar powierzchni wnętrz

Wykonam dokładny pomiar projektowanych pomieszczeń (wraz z wymiarami, otworami okiennymi i drzwiowymi, istniejącą instalacją elektryczną i sanitarną).

RYSUNKI INWENTARYZACYJNE
Rysunki inwentaryzacyjne otrzymasz ode mnie w wersji elektronicznej (wykonananie rysunków inwentaryzacyjnych – szkic i pdf).

ikona koncepcja projektowa

Koncepcja projektowa

UKŁADY FUNKCJONALNE
Każdy projekt rozpoczynam od przygotowania 2-3 koncepcji układów funkcjonalnych czyli rzutów 2D. Przede wszystkim są propozycją rozmieszczenia ścian działowych, lokalizacją głównych mebli i wyposażenia oraz określeniem ewentualnych zmian związanych z wyburzeniami. Bez wątpienia na podstawie przedstawionych propozycji i uwag powstaje ostateczny układ funkcjonalny wnętrza. 

KOTWICA MARZEŃ
Jeśli Inwestor ma chęć może dostarczyć również różnorodne inspiracje. Na przykład wycinki z gazet, zdjęcia z internetu, linki do produktów. Z pewnością pomogą one w określeniu podstawowych pomysłów projektowych. 

ikona kreacja wnętrza

Kreacja wnętrza

MOODBOARD-Y
Wizualne tablice inspiracji, na podstawie których przedstawiam propozycje mebli, wyposażenia i materiałów wykończeniowych. Na przykład podłogi, drzwi, płytki, ceramika łazienkowa, sprzęty AGD, blaty kuchenny, oświetlenie, aranżacja okien.
WIDOKI 2D
A dodatkowo otrzymasz ode mnie rysunki widoków 2d z proponowanym układem ścian działowych, wyposażeniem, materiałami.

ikona dobór kolorystyki i materiałów

Dobór...

KOLORYSTRYKI I MATERIAŁÓW, OŚWIETLENIA,
MEBLI, WYPOSAŻENIA I DODATKÓW

ikona zakupu mebli

Pomoc w zakupie mebli

SHOPPING
Przede wszystkim wspólne odwiedzenie sklepów, podczas którego klient będzie miał możliwość zobaczenia na żywo zaproponowanych materiałów (standardowo w ramach projektu kompleksowego 2 wizyty). Jak również współpraca z producentami i sklepami znajdującymi się na rynku. A dodatkowo polecenie sprawdzonych wykonawców.
*polecenie wykonawców nie obejmuje nadzoru autorskiego ani nadzoru inwestycyjnego

ikona projekt wykonawczy

Dokumentacja wykonawcza

PAKIET RYSUNKÓW 
– rysunki funkcjonalne (lokalizacja mebli i wyposażenia), – 3 propozycje
– widoki ścian,
– ułożenie podłóg,
– sufity podwieszane,
– rysunki instalacyjne:
   instalacja sanitarna(rodzaj ogrzewania, grzejniki, sanitariaty), 
   instalacja elektryczna(punkty świetlne, gniazda, przełączniki)
– rozrys mebli na zamówienie np. projekt kuchni, projekty szaf,
– rozrys detali – rozrysowanie nietypowych elementów

LISTA ZAKUPÓW
Spis wyposażenia i materiałów, niezbędnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem. Dlatego specyfikacja zawiera m.in. zestawienie nazw i ilości poszczególnych materiałów. W liście zakupów znajdziesz również ceny, nazwy firm i dostawców, adresy sklepów. Spis zakupów otrzymasz jako dokument pdf, w którym linki do produktów i sklepów są klikalne. Zatem wsytarczy zrobić klik i już możesz zamawiać interesujące Cię produkty. Oczywiście jeśli wybierzesz projekt zawierający tę usługę, z wielką chęcią my się zajmiemy dostawą.

ikona wizualizacja wnętrz

Wizualizacja

Przedstawienie wybranej koncepcji wnętrza w trójwymiarze wraz z wyposażeniem i materiałami (ilość ustalana indywidualnie).
ETAPY WIZUALIZACJI:
-ustalenie wyposażenia oraz mebli, jak również kolorów i materiałów
-modelowanie
-materiały
-oświetlenie
-render i widoki
format plików: jpeg lub pdf

Interesuje Cię projektowanie biur Wrocław?

aranżacje biur oraz projektowanie biur wrocław
Efektywna komunikacja

Projektowanie biur Wrocław

Podczas projektowania biur Wrocław bardzo istotna jest dla mnie komunikacja z Inwestorem. Dlatego jeśli tworzę aranżacje biur Wrocław i jeśli podczas tego procesu coś jest niejasne, projekt jest konsultowany. Oczywiście zawsze wskazuję te rozwiązania, które według mnie są najlepsze, przedstawiając rozsądne argumenty. Doradzam, a jeśli uważam że jakieś rozwiązanie będzie wyjątkowo dobre, to bardzo mocno to artykułuję. Podsumowując – finalne rozwiązania są jednak dalej kontynuowane i projektowane zgodnie z wyborem Klienta.