Architekt wnętrz Wrocław

Iza Terlikowska | Fresh design
Projektantka wnętrz, dekorator wnętrz

Architekt wnętrz Wrocław

Witaj, nazywam się Iza Terlikowska i jestem architektem wnętrz we Wrocławiu oraz projektantem wnętrz. Przede wszystkim planując zlecenie aranżacji wnętrza specjaliście. Dlatego warto pamiętać, że istnieje różnica pomiędzy architektem wnętrz a projektantem wnętrz czy dekoratorem wnętrz.

Bezsprzecznie architekt wnętrz skupia się na funkcjonalnym, ergonomicznym zaadaptowaniu przestrzeni. W przeciwieństwie do dekoratora, który nie posiada tych umiejętności. Chociaż jest osobą potrafiąca umiejętnie komponować zestawienia kolorystyczne czy łączyć struktury materiałów. Niewątpliwie w mojej pracy konsekwentnie łączę obie te role. Dlatego decydując się na moje usługi, zyskujesz pewność, że zaadaptowana przestrzeń stanie się w pełni praktyczna. W związku z tym codzienne przebywanie w niej będzie pod każdym względem przyjemne. Ponadto możesz również liczyć na to, że dostępne miejsce zostanie optymalnie wykorzystane, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Na pewno jako projektant wnętrz oraz dekorator wnętrz dbam także o to, by wszystkie zastosowane w aranżacji materiały wykończeniowe oraz elementy wyposażenia pasowały do siebie pod względem stylistycznym i tworzyły perfekcyjnie zgraną całość – wraz z uzupełniającymi je detalami przestrzeń nabierze określonego charakteru, jakiego oczekuje inwestor.

Podsumowując – w mojej pracy jako architekt wnętrz służę również radą oraz pomocą w podejmowaniu decyzji. Ponieważ mój zawód jest jednocześnie moją pasją, nie ograniczam się do sprawdzonych i utartych rozwiązań – do każdego projektu podchodzę indywidualnie, nie bojąc się przy tym wyzwań, jakimi są przestrzenie o nietypowej architekturze czy też niekonwencjonalne pomysły Klienta. Miejscem, w którym działam, jest Wrocław – jeśli szukasz w tym rejonie sprawdzonego projektanta wnętrz, koniecznie poznaj moje prace!

dekorator wrocław
Poznaj mnie

Architekt wnętrz Wrocław - moja historia

Projektowanie i aranżacja wnętrz – tym zajmuję się od dziecka, amatorsko zaczynając od gry w The Sims :). Od tego momentu wiedziałam co będę robić w życiu… i tak zostałam architektem wnętrz oraz dekoratorem wnętrz. Konsekwentnie cały czas towarzyszy mi pasja i zaangażowanie. Niewątpliwie w projektowaniu stawiam na spójność kreowanej przestrzeni -tak, aby tworzyło ono idealnie dopasowaną całość.

Doświadczenie zawodowe rozpoczęłam już na studiach architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Tymczasem w trakcie współpracowałam z wieloma pracowniami projektowymi, salonami wyposażenia wnętrz, realizując indywidualne zlecenia aranżacji przestrzeni dla domu i biznesu oraz biorąc udział w konkursach architektonicznych.

Moje prace wyróżniają się pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym. Zawszę dążę do znalezienia odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów. Konsekwentnie moim głównym celem jest  osiągnięcie ich maksymalnego zadowolenia z zaaranżowanej przestrzeni. Istotne jest dla mnie poszukiwanie nowych rozwiązań projektowych, elastyczność w działaniu oraz ciągły rozwój. Dlatego w projektowaniu, podobnie jak i w życiu jestem osobą przede wszystkim energiczną, otwartą, komunikatywną oraz kreatywną.

Prywatnie spełniona mama dwójki dzieci – Mili i Gawła, zapalony nurek oraz miłośniczka sportów ekstremalnych, a także yogi. Uwielbiam podróże – przede wszystkim te nurkowe oraz sporty m.in. snowboard, rower, taniec.

Moje umiejętności

Interior Design95%
AutoCAD98%
Photoshop85%
Wizualizacje 3d90%
Kreatywność100%
Zaangażowanie100%

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o wnętrzach?
Zatem zapraszam na DESIGN BLOG.

Architekt wnętrz Wrocław, Iza Terlikowska
Dekorator wnętrz

Architekt wnętrz, projektantka wnętrz

Doświadczenie

Realizuję projekty prywatne. Na przykład domy jednorodzinne, rezydencje czy apartamenty.
Tworzę projekty obiektów komercyjnych.  Na przykład biura, usługi (hotele, SPA, salony fryzjerskie, sklepy), gastronomia (puby, kawiarnie, restauracje) i rozrywkowe.

Wykształcenie

Architektura Wnętrz, tytuł: Magister Sztuk Plastycznych Architekt Wnętrz Wrocław, Akademia Sztuk Pięknych

Zarządzanie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Znajomość programów

Grafika 3d
3d max, vray, pcon planner, rhino, maxwell renderer, archicad, autocad 3d, cad decor

Grafika 2d
photoshop, illustrator, corel draw, autocad 

Zainteresowany projektem?