Architekt wnętrz – projektant wnętrz

Wrocław i okolice | Fresh dseign
Architekt wnętrz Wrocław

Iza Terlikowska

Planując zlecenie aranżacji wnętrza specjaliście, warto pamiętać, że istnieje różnica pomiędzy architektem wnętrz a dekoratorem wnętrz. Architekt przede wszystkim skupia się na funkcjonalnym, ergonomicznym zaadaptowaniu przestrzeni, dekorator natomiast to osoba potrafiąca umiejętnie komponować zestawienia kolorystyczne czy łączyć struktury materiałów. W mojej pracy konsekwentnie łączę obie te role. Dlatego decydując się na moje usługi, zyskujesz pewność, że zaadaptowana przestrzeń stanie się w pełni praktyczna, a codzienne przebywanie w niej będzie pod każdym względem przyjemne. Ponadto możesz również liczyć na to, że dostępne miejsce zostanie optymalnie wykorzystane, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Jako projektant wnętrz dbam na pewno także o to, by wszystkie zastosowane w aranżacji materiały wykończeniowe oraz elementy wyposażenia pasowały do siebie pod względem stylistycznym i tworzyły perfekcyjnie zgraną całość – wraz z uzupełniającymi je detalami przestrzeń nabierze określonego charakteru, jakiego oczekuje inwestor.

Podsumowując – w mojej pracy jako architekt wnętrz służę również radą oraz pomocą w podejmowaniu decyzji. Ponieważ mój zawód jest jednocześnie moją pasją, nie ograniczam się do sprawdzonych i utartych rozwiązań – do każdego projektu podchodzę indywidualnie, nie bojąc się przy tym wyzwań, jakimi są przestrzenie o nietypowej architekturze czy też niekonwencjonalne pomysły Klienta. Miejscem, w którym działam, jest Wrocław – jeśli szukasz w tym rejonie sprawdzonego projektanta wnętrz, koniecznie poznaj moje prace!

Poznaj mnie

Moja historia

Projektowanie i aranżacja wnętrz – tym zajmuję się od dziecka, amatorsko zaczynając od gry w The Sims :). Od tego momentu wiedziałam co będę robić w życiu… i tak zostałam architektem wnętrz. Cały czas towarzyszy mi pasja i zaangażowanie. W projektowaniu stawiam na spójność kreowanej przestrzeni -tak, aby tworzyło ono idealnie dopasowaną całość.

Doświadczenie zawodowe rozpoczęłam już na studiach architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Współpracowałam z wieloma pracowniami projektowymi, salonami wyposażenia wnętrz, realizując indywidualne zlecenia aranżacji przestrzeni dla domu i biznesu oraz biorąc udział w konkursach architektonicznych.

Moje prace wyróżniają się pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym. Zawszę dążę do znalezienia odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów. Jednak moim głównym celem jest z pewnością osiągnięcie ich maksymalnego zadowolenia z zaaranżowanej przestrzeni. Istotne jest dla mnie poszukiwanie nowych rozwiązań projektowych, elastyczność w działaniu oraz ciągły rozwój. W projektowaniu, podobnie jak i w życiu jestem osobą przede wszystkim energiczną, otwartą, komunikatywną oraz kreatywną.

Prywatnie spełniona mama dwójki dzieci – Mili i Gawła, zapalony nurek oraz miłośniczka sportów ekstremalnych, a także jogi. Uwielbiam podróże – przede wszystkim te nurkowe oraz sporty m.in. snowboard, rower, taniec.

Moje umiejętności

Interior Design95%
AutoCAD98%
Photoshop85%
Wizualizacje 3d90%
Kreatywność100%
Zaangażowanie100%
Architekt wnętrz Wrocław

Projektant wnętrz

Doświadczenie

Realizuję projekty prywatne tj. domy jednorodzinne, rezydencje, apartamenty
oraz projekty obiektów komercyjnych m.in. biura, usługi (hotele, SPA, salony fryzjerskie, sklepy), gastronomia (puby, kawiarnie, restauracje) i rozrywkowe.

Wykształcenie

Architektura Wnętrz, Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Zarządzanie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Znajomość programów

Grafika 3d
3d max, vray, pcon planner, rhino, maxwell renderer, archicad, autocad 3d, cad decor

Grafika 2d
photoshop, illustrator, corel draw, autocad 

Zainteresowany projektem?