Architekt wnętrz – projektant wnętrz – dekorator – Wrocław | Fresh design2018-06-14T07:25:22+00:00

Architekt wnętrz

PROJEKTANT, KREATOR, DEKORATOR, STYLISTA, ARANŻER WNĘTRZ

Projektowanie i aranżacja wnętrz – tym zajmuję się od dziecka, amatorsko zaczynając od gry w The Sims :). Od tego momentu wiedziałam co będę robić w życiu… i tak zostałam architektem wnętrz. Cały czas towarzyszy mi pasja i zaangażowanie. W projektowaniu stawiam na spójność kreowanej przestrzeni -tak, aby tworzyło ono idealnie dopasowaną całość.

Doświadczenie zawodowe rozpoczęłam już na studiach architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Współpracowałam z wieloma pracowniami projektowymi m.in. salonami wyposażenia wnętrz, realizując indywidualne zlecenia aranżacji przestrzeni dla domu i biznesu oraz biorąc udział w konkursach architektonicznych.

Moje prace wyróżniają się pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym. Zawszę dążę do znalezienia odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów. Moim głównym celem jest osiągnięcie ich maksymalnego zadowolenia z zaaranżowanej przestrzeni. Istotne jest dla mnie poszukiwanie nowych rozwiązań projektowych, elastyczność w działaniu oraz ciągły rozwój. W projektowaniu, jak i w życiu jestem osobą energiczną, otwartą, komunikatywną oraz kreatywną.

Prywatnie spełniona mama dwójki dzieci – Mili i Gawła, zapalony nurek oraz miłośniczka sportów ekstremalnych. Uwielbiam podróże – szczególnie te nurkowe oraz sporty m.in. snowboard, rower, taniec.

Realizuję projekty prywatne tj. domy jednorodzinne, rezydencje, apartamenty, mieszkania
oraz projekty obiektów komercyjnych m.in. biura, usługi (hotele, pensjonaty, SPA, salony fryzjerskie, sklepy), gastronomia (puby, kawiarnie, restauracje) i rozrywkowe(cluby, kręgielnie).

Na bieżąco śledzę trendy w polskiej oraz światowej architekturze wnętrz oraz w designie. Współpracuję z doświadczonymi specjalistami z zakresu budownictwa, konstruktorami, producentami materiałów budowlanych i wyposażenia oraz wykonawcami branż uzupełniających.

Dużą wagę przywiązuję do jakości komunikacji i relacji z Klientem. Przyjemna atmosfera współpracy i pozostawanie w ciągłym kontakcie odgrywa ważną rolę, w drodze do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Zapraszam serdecznie,
Architekt wnętrz – Iza Terlikowska

Projektant a dekorator wnętrz

Planując zlecenie aranżacji wnętrza specjaliście, warto pamiętać, że istnieje różnica pomiędzy architektem wnętrz a dekoratorem wnętrz. Architekt skupia się na funkcjonalnym, ergonomicznym zaadaptowaniu przestrzeni, dekorator natomiast to osoba potrafiąca umiejętnie komponować zestawienia kolorystyczne czy łączyć struktury materiałów. W mojej pracy łączę obie te role. Decydując się na moje usługi, zyskujesz pewność, że zaadaptowana przestrzeń stanie się w pełni praktyczna, a codzienne przebywanie w niej będzie pod każdym względem przyjemne. Możesz również liczyć na to, że dostępne miejsce zostanie optymalnie wykorzystane, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Jako projektant wnętrz dbam także o to, by wszystkie zastosowane w aranżacji materiały wykończeniowe oraz elementy wyposażenia pasowały do siebie pod względem stylistycznym i tworzyły zgraną całość – wraz z uzupełniającymi je detalami przestrzeń nabierze określonego charakteru, jakiego oczekuje inwestor.

W mojej pracy jako architekt wnętrz służę również radą oraz pomocą w podejmowaniu decyzji. Podczas projektowania wnętrz nie ograniczam się jedynie do sprawdzonych i utartych rozwiązań – do każdego projektu podchodzę indywidualnie, nie bojąc się przy tym wyzwań, jakimi są przestrzenie o nietypowej architekturze czy też niekonwencjonalne pomysły Klienta. Miejscem, w którym działam, jest Wrocław – jeśli szukasz w tym rejonie sprawdzonego i godnego zaufania projektanta wnętrz, zapraszam do kontaktu.

Zainteresowany projektem?
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o mnie i projektowaniu?
Zapraszam na spotkanie, wprowadzę Cię w świat wnętrz i designu oraz zaproponuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zobacz projekty
Architekt wnętrz
Architekt wnętrzIza Terlikowska
WYCENA PROJEKTU