Projekt on-line2018-05-28T19:10:52+00:00

Projekt on-line

Jesteś zapracowany? Nie masz czasu lub ochoty na bezpośrednie spotkanie? A może nie mieszkasz we Wrocławiu lub w okolicy, a chciałbyś skorzystać z mojej pomocy w projektowaniu wnętrz? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – przygotuję aranżację pomieszczenia on-line. Dzięki internetowemu projektowi oszczędzisz pieniądze oraz czas, zyskując jednocześnie pewność profesjonalnego wykonania usługi.

Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, wszystkie etapy procesu tworzenia aranżacji będziemy omawiać, kontaktując się ze sobą telefonicznie i przez internet, w dogodnie ustalonych terminach. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś lub jaka dzieli nas odległość – mogę przygotować dla Ciebie projekt, o jakim marzysz. Współpraca przez internet to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Być może spełni ono także i Twoje oczekiwania.

Chcesz poznać szczegóły bądź masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością przedstawię Ci dokładnie, jak wygląda cały proces tworzenia aranżacji oraz specyfika pracy on-line. Zapraszam Cię także do zapoznania się z portfolio moich dotychczasowych projektów wnętrz.

Kontakt
projekt on-line