Projekt wnętrza domu

Projekt wnętrza domu, znajdującego się w okolicach Wrocławia. Zaprojektowany w nowoczesnym i minimalistycznym stylu.

sypialnia
LokalizacjaWrocław
UmiejętnościInterior design/ wizualizacje

O projekcie wnętrz domu

Dom zlokalizowany jest w okolicach Wrocławia, którego powierzchnia ma ……….m2. Ponadto dom składa się z dwóch kondygnacji. Bezsprzecznie Inwestorem jest 4-osobowa Rodzina z dziećmi. Kluczowe było zatem stworzenie przestrzeni, tak aby spełniała styl i potrzeby dorosłych domowników, jak również była bezpieczna i przyjazna dzieciom. 

projekt domu - wrocław

O zaprojektowanych wnętrzach

Przede wszystkim założeniem projektowym była jakość materiałów oraz styl minimalistyczny. Niewątpliwie podczas procesu projektowego skupiono się głównie na wykończeniu podkreślając wspomniany nurt.  Na przykład poprzez zastosowanie drzwi ukrytych czy listew. A dodatkowo elementów wyposażenia. Na przykład lamp, frontów mebli czy form pozostałego wyposażenia. Ponadto aranżacja wnętrza domu odpowiada na potrzeby funkcjonalne domowników. Kolorystyka jest stonowana i ciepła. Dominują przede wszystkim odcienie szarości i beżu.

gabinet
projekt domu, Wrocław

Opinia Klienta

Bez wątpienia Klient uznał zaprojektowane przeze mnie wnętrza domu. Bez wątpienia spodobały mu się użyte materiały, które odznaczają się wytrzymałością oraz ciekawym designem. A dodatkowo są bardzo praktyczne w utrzymaniu pod kątem czystości. Reasumując, Inwestor szczególnie docenił spójnie zaprojektowaną przestrzeń.

aranżacja domu wrocław, łazienka
projekt wnętrza domu, łazienka

Jak mogę Ci pomóc?

Potrzebujesz projektu domu, które będzie funkcjonalne oraz dopasowane do Twoich potrzeb? A może potrzebujesz konsultacji dotyczącej Twojej przestrzeni? Dlatego zapraszam do mojej pracowni wnętrz. Przede wszystkim moje projekty wnętrz i ich zakres dopasowywany jest do potrzeb Inwestora.

Z pewnością zapraszam do kontaktu, porozmawiajmy o Twoim wnętrzu 🙂

aranżacja domu, wiatrołap
wizualizacja domu, hol