Projekt nowoczesnej łazienki

Projekt nowoczesnej łazienki we Wrocławiu. Istotnie jest to współczesna realizacja minimalistyczna z nutką retro. Zapraszam do zapoznania się z opisem tej przestrzeni.

projekt łazienki
LokalizacjaWrocław
UmiejętnościInterior design/ rysunki techniczne

Opis projektu łazienki

Bezsprzecznie w projekcie nowoczesnej łazienki we Wrocławiu najważniejszy jest układ funkcjonalny wnętrza. W związku z tym podczas pracy nad projektem dokładnie przeanalizowano potrzeby Klienta. Dlatego przedstawiono Inwestorowi kilka wersji rysunków funkcjonalnych, aby wybrać najlepszą opcję. Bez wątpienia w projekcie nowoczesnej łazienki bardzo ważne jest rozmieszczenie urządzeń sanitarnych, sprzętów oraz mebli. Ponieważ dzięki temu m. in. wszystkie elementy wnętrza są funkcjonalne oraz ergonomiczne. 
Istotnie wykonane przeze mnie rysunki techniczne zawierają bardzo precyzyjne instrukcje. Na przykład wzmianki o tym co, gdzie i jak rozplanować akcesoria i pozostałe produkty w szafkach. Dzięki temu, przestrzeń jest uporządkowana.

projekt łazienki wrocław

Materiały i kolorystyka

Niewątpliwie w projekcie zastosowane są funkcjonalne materiały. Na przykład wysokiej jakości wanna z konglomeratu, płytki łazienkowe czy specjalna farba do wilgotnych pomieszczeń. A dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. Ponieważ polski rynek oferuje skuteczne i ładnie pachnące ekologiczne środki do czyszczenia, które nie są bardziej kosztowne niż te powszechnie znane i używane środki z dużą ilością duszącej chemii. Ponadto materiały mają interesujący design, który świetnie nawiązuje do stylu wnętrza, w jakim łazienka została zaprojektowana. Godna uwagi jest również kolorystyka wnętrza, gdzie dominantą jest biel, czerń i żółć. 

łazienka design

Ocena Klienta

Istotnie Klient bardzo ceni sobie zaprojektowaną przestrzeń. W związku z czym Inwestor chętnie użytkuje zaprojektowaną łazienkę przez Fresh design.  Przede wszystkim wspaniale się w niej czuje. A czy taka łazienka jej w Twoim stylu i guście?

Zainteresowany projektem nowoczesnej łazienki?

A może potrzebujesz projektu nowoczesnej łazienki we Wrocławiu, albo konsultacji Twojego wnętrza? W związku z tym jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze odpowiadało Twoim potrzebom to zapraszam do kontaktu z Fresh Design. Niewątpliwie, z chęcią porozmawiam o Twojej przestrzeni.

Pozdrawiam serdecznie
Iza Terlikowska
architekt wnętrz

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?