Projekt małej łazienki

Projekt małej łazienki we Wrocławiu w stylu minimalistycznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej przestrzeni? W związku z tym zapraszam do zapoznania się z opisem projektu. 

przykładowe projekty wnętrz, projekt małej łazienki
LokalizacjaWrocław
UmiejętnościInterior design/ rysunki techniczne

Opis aranżacji małej łazienki

Bezsprzecznie aranżacja małej łazienki utrzymana w stonowanej kolorystyce szarości i bieli. A dodatkowo ciepłego drewna. Ponadto elementy wykończeniowe są chromowane. Dzięki temu wnętrze jest minimalistyczne. Ponieważ została ograniczona ilość i kolorystyka materiałów i mebli. Przede wszystkim Inwesotrowi zależało, aby przestrzeń sprawiała wrażenie większej. Dlatego zastosowano lustro – od wysokości blatu do linii drzwi. Ponadto dużym atutem zaaranżowanej łazienki jest misa umywalkowa, w której można dokładnie zanurzyć dłonie i przedramiona.

Na pewno we wnętrzu użyto praktycznych materiałów, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Na przykład płytki ceramiczne czy farba zmywalna przeznaczona do wilgotnych pomieszczeń. Ponadto zarówno elementy wykończeniowe, jak i elementy wyposażenia łatwo utrzymać w czystości. Ponieważ można użyć skutecznych i ładnie pachnących ekologicznych środków czystości, które nie tylko usuną brud, kurz, ale odtłuszczą i subtelnie nabłyszczą powierzchnie. A dodatkowo cena jest konkurencyjna do znanych większości chemicznych środków.

Opinia Inwestora

Niewątpliwie Klient docenił aranżację małej łazienki. Ponieważ spodobały mu się zarówno rozwiązania funkcjonalne, jak i estetyczne. Ponadto Inwestor chętnie współpracuje ze mną do dzisiaj przy innych inwestycjach, które zakupuje.

Zainteresowany projektem małej łazienki?

A może potrzebujesz projektu małej łazienki we Wrocławiu, albo konsultacji dotyczącej Twojej przestrzeni? Dlatego zapraszam do Fresh Design jeśli chciałbyś, aby Twoje wnętrze było przemyślanie i funkcjonalnie zaprojektowane. A dodatkowo zaspakajało Twoje potrzeby. Z pewnością porozmawiamy o Twoim wnętrzu.