Projekt aneksu kuchennego

Projekt aneksu kuchennego we Wrocławiu. Niewątpliwie przestrzeń zaprojektowana w stylu nowoczesnego minimalizmu. Zaprojektowany aneks kuchenny połączony jest z salonem. Natomiast mieszkanie to inwestycja deweloperska na nowym osiedlu we Wrocławiu, w której mieszka rodzina z dziećmi. Dlatego meble kuchenne zaprojektowano na wymiar, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń.

projekt aneksu kuchennego
LokalizacjaWrocław
UmiejętnościInterior design/ rysunki techniczne

Podstawowe informacje o wnętrzu

Najważniejszy w projekcie aneksu kuchennego jest układ funkcjonalny wnętrza. Dlatego podczas tworzenia wnętrza wykonano dokładną analizę potrzeb Klienta. W związku z tym wykonano kilka wersji rysunków funkcjonalnych, aby rozpatrzyć który wariant będzie najlepszy. Najistotniejsze w projekcie aneksu kuchennego jest rozmieszczenie mebli i sprzętów, tak aby wszystko było pod ręką i można było się wygodnie poruszać.
Niewątpliwe stworzone przeze mnie rysunki techniczne zawierają bardzo szczegółowe informacje. Na przykład rozpisane są informacje, gdzie i co trzymać, w której szafce. Zdecydowanie dodatkowy atut to funkcjonalna wyspa kuchenna, która łączy przestrzeń salonu oraz kuchni. Dzięki temu, że przestrzeń jest bardzo ergonomiczna, w kuchni może gotować razem cała rodzina. I spędzać wspaniały czas ze sobą.

projekt kuchni online

Opis projektu kuchni

Dodatkowo zastosowane materiały są zróżnicowane. Jednak wnętrze pozostaje dalej spójne z sąsiadującym salonem. Oznacza to, że została zachowana równowaga dotycząca formy i materiałów. W związku z tym przestrzeń kuchenna jest optycznie lekka i wtapia się wnętrze. Powoduje to, że mieszkańcy w tej przestrzeni czują się doskonale i mogę odpocząć – nie są przytłoczeni zbyt dużą ilością elementów.
Godna uwagi jest  kolorystyka wnętrza, w postaci odcieni bieli, beżu i czerni. A dodatkowo ciepłego drewna, które wprowadza przytulny klimat. Ponadto efekt wow w projekcie kuchni stanowi kolorowa mozaika, która jest głównym elementem przyciągającym w zaprojektowanej przestrzeni.

kuchnia wrocław

Opinia Klienta

Istotnie zaprojektowana kuchnia przypadła Klientowi do gustu. W związku z powyższym Inwestor cieszy się z tej przestrzeni i bardzo dobrze się w niej czuje. A dodatkowo użytkuje ją z całą rodziną na codzień. A czy Ty byś się odnalazł w takim wnętrzu? Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii.

Zainteresowany projektem aneksu kuchnnego?

A może potrzebujesz projektu aneksu kuchennego? Albo chciałbyś skonsultować projekt dotyczący Twojej przestrzeni z architektem wnętrz? Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze zaspakajało Twoje potrzeby zapraszam do kontaktu z moją pracownią. Przede wszystkim porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić.

Pozdrawiam serdecznie
Iza Terlikowska, architekt wnętrz

kuchnia wrocław