Nowoczesne biuro

Poznaj nowoczesne biuro oraz zdjęcia wnętrz.
Projekt zrealizowany dla wymagającego dewelopera we Wrocławiu.
Poznajecie to charakterystyczne miejsce na mapie Wrocławia? Oczywiście jest to budynek, w którym mieściło się przez długi czas pierwsze kino Helios.

Nowoczesne biuro, wnętrze, Wratislavia Tower
LokalizacjaWrocław
UmiejętnościInterior design/ wizualizacje

Krótko o wnętrzu

Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Św. Antoniego. Bezsprzecznie zastane wnętrze było w fatalnym stanie. Bez wątpienia na podłodze znajdowały się popękane i nieatrakcyjne wizualnie płytki, ściany były brudne oraz zaniedbane, stolarka drzwiowa była krzywa i porysowana.  Zdjęcia wnętrz ilustrujące zastany stan możecie znaleźć na moim proflu facebook’owym. Niewątpliwie ta przestrzeń była bardzo wymagająca zarówno pod kątem projektowym, jak również wykonania.

Helios Wrocław

Nowoczesne biuro – o projekcie

Przede wszystkim założeniem projektowym była jakość materiałów oraz budżet. W związku z tym Klientowi bardzo zależało na wytrzymałości materiałów. Dlatego Inwestor docenił zaproponowaną blachę perforowaną oraz płytę HPL.  Zdecydowanie atutem wnętrza jest posadzka z paneli winylowych, która jest bardzo praktyczna w utrzymaniu. 
Ponadto głównym wyzwaniem funkcjonalnym była zmiana ścieżki komunikacyjnej – tak, aby użytkownicy mogli bez problemu poruszać się w zaprojektowanej przestrzeni. Z pewnością doskonałym rozwiązaniem było zaprojektowanie oznaczenia, tzw. strzałek komunikacyjnych. Następnie układ posadzki połączono z designem, który niesamowicie poprawił funkcjonalność nowoczesnego biura. Dodatkowo zmieniono ilość oraz rozplanowanie drzwi. Godna uwagi jest monochromatyczna kolorystyka wnętrza, w postaci odcieni bieli, szarości i czerni. Niewątpliwie zgodna z identyfikacją wizualną firmy.

Nowoczesne biuro, wnętrze, Wratislavia Tower

Opinia Klienta

Bez wątpienia Klient pozytywnie ocenił zaprojektowaną przeze mnie przestrzeń. Choć termin na projekt wnętrza był „na wczoraj” udało się z Inwestorem wypracować terminarz dotyczący moich działań projektowych. W rezultacie projekt powstał na czas. W związku z powyższym to nowoczesne biuro daje mi ogromną satysfakcję oraz motywację do działania przy kolejnych realizacjach. Przede wszystkim mam nadzieję, że zaprezentowane zdjęcia wnętrz są również tego dowodem. A czy Tobie się podoba nowoczesne biuro zaprojektowane przeze mnie?

Jak mogę Ci pomóc?

Potrzebujesz projektu nowoczesnego biura, które będzie również funkcjonalny oraz zgodny z identyfikacją wizualną Twojej firmy? A może potrzebujesz konsultacji dotyczącej Twojej przestrzeni? Dlatego w mojej pracowni projekty wnętrz i ich zakres dopasowywany jest do potrzeb Inwestora.

Z pewnością zapraszam do kontaktu, aby porozmawiać o Twoim wnętrzu 🙂

Wnętrze