Nowe biuro Wrocław

Interesuje Cię projekt nowego biura we Wrocławiu?
Zapraszam Cię do obejrzenia mojego projektu, który wyróżnia się dużą funkcjonalnością oraz ergonomią. Niemniej designem dostosowanym do identyfikacji wizualnej firmy.

Nowe biuro Wrocław
LokalizacjaWrocław
UmiejętnościInterior design/ wizualizacje

Nowe biuro Wrocław – opis projektu wnętrza

Projekt przedstawia nowoczesne wnętrze biura dla branży IT. Przede wszystkim na funkcjonalność przestrzeni wpływa odpowiednie rozstawienie biurek. Podobnie jak meble biurowe, które każdy pracownik może dostosować do swoich potrzeb. W związku z tym możliwa jest regulacja biurka, jak również fotela biurowego. Dodatkowo przestrzeń blatu roboczego jest optymalnie wykorzystana dzięki zastosowaniu kontenerów pod biurka. Jeszcze bardziej praktyczność biurek zapewniają uchwyty do monitorów, które przymocowane są do tylnej części blatu. Niewątpliwie, jak można zauważyć, atutem monitora jest to, że umożliwia przesuwanie ekranu monitora komputerowego. Jednocześnie możliwe jest zmienianie pozycji ekranu względem oczu, klawiatury (w tym rąk) i pozostałych części ciała.

kuchnia biuro

Materiały i kolorystyka w projekcie nowego biura we Wrocławiu

Bezsprzecznie kolorystyka firmy nawiązuje do identyfikacji wizualnej organizacji. Istotnie w projekcie dominuje pomarańcz, biel oraz odcienie szarości. A dodatkowo wzory pojawiające się na ścianach czy podłodze nawiązują do form użytych w logo firmy. Dla wyjaśnienia również styl biura odnosi się do wizji i misji firmy. Istotne również podczas dobierania materiałów była ich praktyczność i łatwość w utrzymaniu czystości. W związku z tym w aranżacji biura we Wrocławiu zaprojektowano szereg elementów zawierających te korzyści. Na przykład rozwiązania podłogowe, funkcjonalne tapicerki do mebli czy powierzchnie mebli.

aranżacje kuchni

O jakim projekcie biura marzysz?

Jeśli nie chcesz odczuwać bóli związanych z ergonomią pracy. Co gorsza, jeśli stałe względnie pozycje w jakimś stopniu zmuszają Cię do niezachowania prawidłowej postawy ciała przed ekranem powoduje to nacisk na Twój kręgosłup. Zdecydowanie powinieneś wtedy zwrócić uwagę na ergonomiczne rozwiązania biurowe. Jeśli potrzebujesz aranżacji nowego biura we Wrocławiu lub konsultacji biura w tej sprawie, to z chęcią Ci pomogę. Jeżeli potrzebujesz mogę także zaprojektować identyfikację wizualną Twojej firmy. Dlatego serdecznie zapraszam do kontaktu, aby porozmawiać o Twoim biurze 🙂

Daj znać, jak mogę Ci pomóc