Obrazy do wnętrz nowoczesnych

Obrazy do wnętrz nowoczesnych

Podczas Targów Warsaw Home 2021 zaprezentowano obrazy nowoczesne do wnętrz. Zapraszam do artykułu o malarstwie nowoczesnym.

Malarstwo nowoczesne

Najistotniejsze jest, aby malarstwo nowoczesne kolekcjonować świadomie. Niewątpliwie pierwsze zakupy obrazów są zakupem emocjonalnym. Jednak chodzi o to, aby kolekcjonować świadomie. Oznacza to, żeby zakup obrazów do wnętrz był uporządkowanym wyborem. Bezprzecznie obrazy należą do dóbr luksusowych, można je przyrównać do zakupu Porsche. 

Dlaczego kupujemy obrazy?
Ponieważ  chcemy, aby zawisło w domu. Jak również sztuka kojarzy się z prestiżem i życiem na wysokim poziomie. Bezsprzecznie kupowanie obrazów to snobizm, ale snobizm szlachetny.
Ponadto obrazy posiadają fenomenalną funkcję dekoracyjną. Idealnie dopełniają wnętrza wydobywając ich urok oraz styl. Ponadto obrazy odpowiednio skomponowane mogą wspaniale wzbogacić wystrój domu. Jednocześnie stworzyć wyjątkowy klimat. Obrazy nowoczesne do wnętrz powinny być dopasowane do mebli, koloru ścian oraz rodzaju pomieszczeń.

Malarstwo nowoczesne to genialny sposób na metamorfozę wnętrza. Ich nowoczesny i designerski wygląd wprawią w zdumienie obserwatora. Różnorodność motywów na obrazach nowoczesnych jest niemal nieograniczona. Obrazy nowoczesne do wnętrz nadają przestrzeniom zupełnie nowy blask. Są to prawdziwe dzieła sztuki.

Ilustracje nowoczesne okażą się rewelacyjnym wyborem nie tylko dla miłośników sztuki modernistycznej, ale także dla osób, które chciałyby wprowadzić nieco oryginalności do swoich wnętrz. Główne cechy tego typu dzieł to z pewnością nieszablonowość i uniwersalność.  Znaczną część takich obrazów stanowią abstrakcje. Nie przedstawiają one konkretnego motywu czy tematu. Na przykład mogą to być figury geometryczne lub wielobarwne plamy ukazane w interesujący sposób.

Chciałbyś zobaczyć inne fotorelacje?

Zapraszam do obejrzenia innych części fotorelacji z Targów Warsaw Home, które dotyczą mebli biurowych czy oświetlenia. Niewątpliwie przedstawiam tam jeszcze więcej trendów 2021/2022. Niedługo pojawią się również kolejne wpisy. Zapraszam do obserwowania.
https://fresh-design.com.pl/blog-o-wnetrzach/
#izabelaterlikowska
@projektywnetrz.wroclaw

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej o branży wnętrzarskiej lub chciałbyś się dowiedzieć więcej o mojej ofercie projektowania wnętrz – zapraszam do kontaktu.

https://fresh-design.com.pl/kontakt-wroclaw-i-okolice/
#izabelaterlikowska @projektywnetrz.wroclaw

Pozdrawiam serdecznie
– Iza Terlikowska 🙂 
Architekt wnętrz

About the author

Iza Terlikowska - Architekt wnętrz, Interior designer. Zajmuję się projektowaniem wnętrz biurowych, jak również wnętrz dla Klientów indywidualnych. Uwielbiam wnętrza dobrze zaprojektowane - czyli spójne. Zarówno pod względem funkcjonalnym oraz designu. Moja idea to rozwój i równowaga.

Related Posts

Leave a Reply