Meble i wyposażenie – nowości 2021/2022

Fotorelacja z Targów Warsaw Home 2021

Nowości 2021/2022, meble i wyposażenie do przestrzeni biurowych oferowane przez sklepy branżowe. 

Bez wątpienia rok 2021 jest, to rok wielkich zmian w branży wnętrzarskiej. Przede wszystkim ogromny wpływ ma na to rozwój pandemii COVID. Bez wątpienia dane statystyczne pokazują olbrzymi wzrost zakupów mebli i wyposażenia przez Internet.

Sklepy branżowe, chcąc nadążyć za zmianami duży nacisk kładą na rozwój dystrybucji w sieci internetowej.
Pytanie brzmi: czy wiąże się to ze wzrostem jakości produktów(wzrost jakości produktów dotyczy zarówno funkcjonalności, jak i designu)? Oczywiście to zależy, głównie od filozofii firmy. Niewątpliwie organizacje, które działają z pasji osiągają ogromne sukcesy w tym obszarze. Jednak spora część firm, która nie potrafi lub/i nie chce się rozwijać – traci.

To wydarzenie dostarczyło mi wiele emocji. Przede wszystkim podczas tego niesamowitego, a zarazem największego wydarzenia w Polsce  mogłam przetestować m.in. jakość mebli i wyposażenia do wnętrz o różnorodnym przeznaczeniu, zapoznać się z projektami i wykonaniem stoisk targowych. Ponadto sprawdzałam profesjonalizm działania Firm.

Przed Wami pierwsza część fotorelacji z Targów Warsaw Home and Contract 2021, dotycząca mebli i wyposażenia przestrzeni biurowych.  Tegoroczne Wydarzenie odbyło się w Nadarzynie(okolice Warszawy) w Hali Expo Ptak

Podczas Targów Warsaw Home sklepy meblowe zaprezentowały wiele nowości 2021/2022. Bezsprzecznie trendy wnętrzarskie 2021/22 przestrzeni biurowych nawiązują do ekologii oraz natury. A dodatkowo sklepy branżowe duży nacisk kładą na ergonomię, wytrzymałość materiałów oraz design w zakresie projektowania oraz wykonywania mebli i wyposażenia. 

Ponadto najbardziej imponują mi firmy, które pokonują bariery i idą do przodu

 

Już niedługo kolejna część fotorelacji z Targów Warsaw Home, która będzie dotyczyła mebli i wyposażenia przeznaczonych zarówno mieszkań, domów i apartamentów oraz mebli biurowych. Przedstawię jeszcze więcej nowości 2021/2022 w branży mebli i wyposażenia. Pojawią się również wpisy o sklepach z meblami. Zapraszam do obserwowania.

Design blog (fresh-design.com.pl)
#izabelaterlikowska
@projektywnetrz.wroclaw

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej o branży wnętrzarskiej lub chciałbyś się dowiedzieć więcej o mojej ofercie projektowania wnętrz – zapraszam do kontaktu.

Kontakt | Fresh Design Wrocław (fresh-design.com.pl)
#izabelaterlikowska @projektywnetrz.wroclaw

Pozdrawiam serdecznie
– Iza Terlikowska 🙂 
Architekt wnętrz

About the author

Iza Terlikowska - Architekt wnętrz, Interior designer. Zajmuję się projektowaniem wnętrz biurowych, jak również wnętrz dla Klientów indywidualnych. Uwielbiam wnętrza dobrze zaprojektowane - czyli spójne. Zarówno pod względem funkcjonalnym oraz designu. Moja idea to rozwój i równowaga.

Related Posts

Leave a Reply