Lampy – trendy 2021/2022

Lampy - Trendy 2021/2022

Sklepy z oświetleniem do domu i biura oferują wiele nowości lamp nowoczesnych.

Bez wątpienia rok 2021 jest, to rok wielkich zmian w branży wnętrzarskiej. Firmy zaprezentowały szereg nowości. Z pewnością większość Polaków inwestuje w swoje mieszkania i domy. Nawet podróże już nie są tak dla większości z nas bardzo istotne. Zobacz trendy 2021/2022 w galerii zdjęć.

Fotorelacja z Targów Warsaw Home 2021

Bezsprzecznie na rynku pojawia się coraz więcej sklepów z lampami. W związku z tym wielu osobom wydaje się, że produkt jest prosty w produkcji oraz dystrybucji. Jednakże nie jest to do końca prawda. Wszystko zależy jaką jakość materii ktoś chce nam zaoferować. Konkurencyjność wśród oświetlenia jest ogromna. W związku z tym, że m.in wraz ze wzrostem świadomości zakupowej Klientów, firmy muszą podjąć jeszcze większy wysiłek, aby zwiększać swoje dochody. Na przykład poprzez oferowanie ogromnej ilości nowości, jak również przede wszystkim przyłożenie szczególnej uwagi na realizacji każdego procesu w organizacji. Oczywiście ogromny wpływ ma na to również aktualna ogólna kondycja polskiej gospodarki.

Sklepy z lampami radzą sobie różnie. Niestety nieliczne zadziwiają swoim profesjonalizmem, starannością i dbałością o każdy szczegół. Ponadto w wielu firmach jest wiele niedociągnięć, mimo postawy proaktywnej. Brakuje tu przede wszystkim umiejętności. Najgorzej radzą sobie sklepy z lampami nastawione na szybki zysk. W tym przypadku najwięcej elementów kuleje, która się przekłada na błędy w wielu aspektach. Z pewnością nie są to lampy nowoczesne.

Podczas tegorocznych targów Warsaw Home 2021 sporo czasu poświęciłam na przyjrzenie się poszczególnym modelom lamp. Bardzo dokładnie sprawdziłam m.in. jakość oferowanego oświetlenia, design. A dodatkowo sposoby zarządzania prezentowany przez sklepy z lampami, które przekładają się na satysfakcję przedzakupową i pozakupową Klienta.  

Przed Wami druga część fotorelacji z Targów Warsaw Home and Contract 2021, dotycząca oświetlenia do domu i biura.  Tegoroczne Wydarzenie odbyło się w Nadarzynie(okolice Warszawy) w Hali Expo Ptak. Przede wszystkim przeważały lampy nowoczesne, ale również można było odnaleźć ciekawe elementy do wnętrz bardziej o stylu klasycznym.

Interesują Cię inne fotorelacje?

Już niedługo kolejna część fotorelacji z Targów Warsaw Home, która będzie dotyczyła obrazów do wnętrz o różnorodnej stylistyce i przeznaczeniu, które będzie można ciekawie wkomponować we wnętrze – zarówno mieszkań, domów i apartamentów oraz biur. Przedstawię jeszcze więcej trendów 2021/2022. Pojawią się również kolejne wpisy. Zapraszam do obserwowania.
https://fresh-design.com.pl/blog-o-wnetrzach/
#izabelaterlikowska
@projektywnetrz.wroclaw

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej o oświetleniu czy branży wnętrzarskiej lub chciałbyś się dowiedzieć więcej o mojej ofercie projektowania wnętrz – zapraszam do kontaktu.

https://fresh-design.com.pl/kontakt-wroclaw-i-okolice/
#izabelaterlikowska @projektywnetrz.wroclaw

Pozdrawiam serdecznie
– Iza Terlikowska 🙂 
Architekt wnętrz

About the author

Iza Terlikowska - Architekt wnętrz, Interior designer. Zajmuję się projektowaniem wnętrz biurowych, jak również wnętrz dla Klientów indywidualnych. Uwielbiam wnętrza dobrze zaprojektowane - czyli spójne. Zarówno pod względem funkcjonalnym oraz designu. Moja idea to rozwój i równowaga.

Related Posts

Leave a Reply