Kolory 2021 według Pantone

Pantone zaprezentował kolory 2021

Słynny Pantone Color Institute wybrał kolory 2021. Wiodące barwy to szary Ultimate Gray „Ostateczna Szarość”, który ma oznaczać praktyczność i kamienną stałość oraz żółty Illuminating „Świetlny” czyli ma się kojarzyć ze słoneczną energią, optymizmem i radością życia. Według Pantone połączenie tych dwóch barw wyraża głęboką refleksję oraz nadzieję na lepszą przyszłość.

 

 

Odkryj barwy 2021 według Pantone

Kolory 2021 Pantone idealnie sprawdzą się w minimalistycznych przestrzeniach geometrycznych. Doskonale sprawdzą się na przykład w stylu skandynawskim, w którym świetnie sprawdzają się takie kontrasty stonowanych i intensywnych barw.

Natomiast w surowych wnętrzach industrialnych uzyskany zostanie wyjątkowy efekt poprzez zastosowanie koloru w dodatkach. Dzięki temu aranżacja zyska na przytulności, będzie bardziej przyjazna.

Kolory Pantone również świetnie się sprawdzą w stylu boho.  Kontrastowe zestawienie barw może posłużyć za bazę do budowania wnętrz o mocno indywidualnym charakterze.

https://www.pantone.com/color-of-the-year-2021-tools-for-designers

About the author

Iza Terlikowska - Architekt wnętrz, Interior designer. Zajmuję się projektowaniem wnętrz biurowych, jak również wnętrz dla Klientów indywidualnych. Uwielbiam wnętrza dobrze zaprojektowane - czyli spójne. Zarówno pod względem funkcjonalnym oraz designu. Moja idea to rozwój i równowaga.

Related Posts

Leave a Reply