Ile kosztuje projekt wnętrza?

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt wnętrza? Cena projektu wnętrza zależy od wielu czynników, co ma wpływ na cenę dowiesz się z mojego artykułu.

Najczęściej liczona jest od m2 powierzchni.  Ceny za urządzenie wnętrz są bardzo zróżnicowane, wahają się w przedziale 50-350 zł za m2. Decydując się na projekt warto wybrać rozwiązanie całościowe, gdyż projekt całego domu/mieszkania będzie tańszy niż projekt poszczególnych pomieszczeń, poza tym powinna zostać zachowana spójność wszystkich pomieszczeń. Wpływ na cenę ma również doświadczenie architekta wnętrz oraz referencje od Klientów. Niektórzy architekci wnętrz biorą również pod uwagę stopień trudności w aranżacji danego wnętrza. Decydując się na projekt u projektanta wnętrz, warto skorzystać z możliwości bezpłatnego spotkania, na którym będzie można się dowiedzieć jakie formy współpracy proponuje oraz czy odpowiada nam jego podejście do projektowania. Będziemy mogli również podczas takiego spotkania ocenić komunikatywność i zaangażowanie w realizację usługi.

Podsumowując: urządzanie domu lub mieszkania to zadanie, które najlepiej jest zostawić profesjonalistom. Mamy wtedy gwarancję, że uzyskamy stylowe i funkcjonalne wnętrze oraz oszczędzimy czas i pieniądze.

Masz pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o projektowaniu?
Zapraszam do kontaktu oraz na niezobowiązujące spotkanie.
Razem stworzymy Twoje wymarzone wnętrze!

Kontakt

 

Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony internetowej
fresh-design.com.pl

 

 

By |2017-12-06T10:05:35+00:00Listopad 25th, 2017|porady|0 Comments

Leave A Comment