Dzień z architektem wnętrz2018-05-28T19:04:31+00:00

Dzień z architektem wnętrz

W ramach świadczonych przeze mnie usług proponuję konsultacje, podczas] których udzielam różnorodnych porad związanych z aranżacją wnętrz. Jeśli zależy Ci na szerszym zakresie doradztwa ze strony specjalisty projektowania przestrzeni, polecam Ci specjalną opcję – cały dzień spędzony z architektem wnętrz. To rozwiązanie cieszy się dużą popularnością, ponieważ pozwala w krótkim czasie osiągnąć doskonałe rezultaty.

Jak wygląda taka usługa? Dzień z architektem wnętrz jest połączeniem konsultacji ze wspólnym odwiedzeniem sklepów. Mając na uwadze Twoje oczekiwania, a także specyfikę danego wnętrza, podczas zakupów doradzam, jakie meble, dodatki i inne elementy idealnie wpiszą się w jego funkcjonalne wyposażenie. Podczas spotkania dokonuję dokładnej analizy potrzeb inwestora i wspólnie odwiedzamy inwestycję, żebym mogła zapoznać się z jej charakterem, mocnymi stronami i aspektami, na które warto zwrócić uwagę. Po tej części mojej wizyty przedstawiam ustną prezentację pomysłu na mieszkanie. Oprócz wspólnego udania się do sklepów, opcjonalnie proponuję również stworzenie wizualizacji, na podstawie tej koncepcji, którą wspólnie wypracujemy podczas całego dnia.

Jeśli interesują Cię szczegóły usługi „Dzień z architektem wnętrz”, skontaktuj się za mną.  Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i wyjaśnię warunki współpracy.

Powrót do oferty
dzień z architektem wnętrz, wrocław