Dobry projekt u projektanta wnętrz?

Jak otrzymać dobry projekt wnętrza?

Coraz więcej osób przykłada dużą wagę do dobrego projektu wnętrza. A dodatkowo próbuje wybrać profesjonalnego projektanta. Jak zatem wybrać odpowiedniego i dobrego architekta wnętrz? Zastanawiasz się jak wybrać architekta wnętrz, na co zwrócić uwagę? Na pewno chciałbyś, aby praca nad Twoim projektem przebiegała szybko i sprawnie. Zatem zobacz na co zwrócić uwagę wybierając architekta wnętrz.

Jak wybrać architekta wnętrz?

Realizacje projektanta
W portfolio architekta wnętrz znajdziesz dotychczasowe projekty w formie wizualizacji oraz zdjęcia z realizacji. Przejrzyj stronę internetową i profil na Fb.

Wykształcenie
Na rynku działa wiele architektów wnętrz, dekoratorów, stylistów. Zdarza się, że część osób zajmujących się tą materią nie wykonuje rysunków technicznych lub są one niedopracowane. W rezultacie osoba bez odpowiedniego wykształcenia nie będzie miała takiej wiedzy o historii sztuki, czy kreowaniu przestrzeni wnętrza, jak profesjonalista. 

Zakres projektu
Projektanci oferują różne warianty projektu, dlatego warto upewnić się co dokładnie wchodzi w zakres usługi.

Umów się na spotkanie
Spotkanie z architektem wnętrz na pewno pomoże podjąć decyzję z kim chciałbyś współpracować. Dlatego umów się na pierwsze spotkanie, a będziesz mógł poznać projektanta i zobaczyć czy się rozumiecie. Zazwyczaj takie spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące.

Zapraszam do mojej pracowni

About the author

Iza Terlikowska - Architekt wnętrz, Interior designer. Zajmuję się projektowaniem wnętrz biurowych, jak również wnętrz dla Klientów indywidualnych. Uwielbiam wnętrza dobrze zaprojektowane - czyli spójne. Zarówno pod względem funkcjonalnym oraz designu. Moja idea to rozwój i równowaga.

Related Posts

Leave a Reply