Dlaczego warto skorzystać z usług architekta wnętrz?

Projekt i urządzenie własnego m, to duże wyzwanie. Kiedy i dlaczego warto skorzystać z usług architekta wnętrz dowiesz się z mojego artykułu. Zapraszam!

Współpraca
projektant wnętrz może pomóc Ci już na etapie poszukiwań lokalu, przeprowadzi dla Ciebie analizę i porównanie pod względem rozplanowania, oświetlenia i potencjału. Projektant wnętrz pomoże Ci również podczas odbioru mieszkania od dewelopera.

Funkcjonalność
właśnie kupiłeś mieszkanie od dewelopera, dostałeś najprawdopodobniej schematyczny rzut pomieszczeń – niestety rysunki od deweloperów zawierają często błędy już na etapie rozmieszczenia punktów elektrycznych (np. gniazdko do podłączenia zmywarki znajduje się w jej osi, kuchnia rozplanowana jest bez zasad zachowania odpowiedniej kolejności szafek i sprzętu).
Architekt wnętrz pomoże Ci w rozplanowaniu instalacji elektrycznej i sanitarnej, rozmieszczeniu mebli i dodatków zapewniając m.in. odpowiednie wymiary mebli, a także odległości, tak aby było one komfortowe w użytkowaniu.

Dopasowanie do potrzeb
dobry architekt wnętrz zaprojektuje mieszkanie spersonalizowane dla Ciebie. Uwzględni Twoją osobowość, Twoje upodobania, Twój styl życia. Jego zadaniem jest zaprojektować mieszkanie tak, abyś dobrze się w nim czuł, odpoczywając i pracując.

Znajomość trendów i designu
projektant wnętrz dysponuje dużą wiedzą branżową, zna aktualne trendy oraz ofertę producentów, co więcej potrafi umiejętnie połączyć wszystkie elementy znajdujące się wnętrzu, zarówno pod kątem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Rysunki techniczne i wizualizacja

architekt wnętrz przygotuje dla Ciebie rysunki koncepcyjne, rysunki techniczne, które będzie można przekazać wykonawcy budowlanemu czy stolarzowi.
Jeżeli nie masz zbyt rozwiniętej wyobraźni przestrzennej, i trudno Ci jest wyobrazić sobie projekt, wizualizacja 3d będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Oszczędność czasu i pieniędzy
zaoszczędzisz czas na poszukiwaniach mebli i materiałów oraz zliczaniu ich ilości, architekt wnętrz pomoże Ci w uniknięciu kosztownych pomyłek wynikających np. z braku Twojego doświadczenia. Projektant wnętrz może również przeprowadzić dla Ciebie nadzór autorski, który zapewni Tobie pewność realizacji inwestycji zgodnie z projektem.

Dostępność materiałów i atrakcyjne zniżki
dzięki dobrej znajomości rynku producentów i importerów mebli oraz materiałów architekt wnętrz jest w stanie zdobyć trudno dostępne materiały i atrakcyjne zniżki.

Kontakty
projektant wnętrz współpracuje nie tylko z producentami materiałów i mebli, ale również z zaufanymi wykonawcami, stolarzami, elektrykami, kierownikami budów, których będą mogli Ci polecić przy realizacji inwestycji.

Udana inwestycja
mieszkanie/dom to inwestycja, która ma spory potencjał. Umiejętne zaprojektowanie wnętrz podnosi znacznie wartość nieruchomości, ponadto szybciej znajdzie nabywcę.

Zadowolenie z efektów
urządzając mieszkanie samemu, można mieć dużą satysfakcję. Jednak to profesjonalista sprawi, że wchodząc do wnętrza będziesz zaskoczy, poprzez stworzony obraz, który nigdy nie przyszedł by Ci do głowy.

Szukasz sprawdzonego i zaufanego architekta wnętrz?
Zapraszam do kontaktu! fresh-design.com.pl

Razem stworzymy Twoje wnętrze!
architekt wnętrz – Iza Terlikowska

By |2017-12-05T20:15:45+00:00Listopad 24th, 2017|porady|0 Comments

Leave A Comment