Przestrzenie dla biznesu – projekty wnętrz – Wrocław | Fresh design2018-06-22T13:48:49+00:00

Przestrzenie dla biznesu

Wrocław i okolice

Zobacz wszystkie projekty

Projektowanie wnętrz biurowych

Przyjazna przestrzeń dla biznesu ma istotne znaczenie dla pracowników, partnerów biznesowych, jak również klientów. Dlatego podczas procesu aranżacji wnętrza biurowego zwracamy szczególną uwagę na ergonomię, funkcjonalność oraz estetykę. Zwracamy szczególną uwagę na kreację marki – w naszych projektach biur odnosimy się do kolorystyki nawiązującej kolorystykę wizerunku loga/logotypu. Nasze koncepcje projektów wnętrz biurowych staramy się budować w oparciu o misję i wizję firmy. Estetykę wnętrza dopasowujemy do profilu działalności przedsiębiorstwa, tak aby poprzez zaprojektowane wnętrze było spójne z wizerunkiem i marką firmy.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz biurowych. W ramach projektu opracowujemy spaceplan, który jest podstawą aranżacji biura – wspólnie z Inwestorem określamy m.in. wymogi materiałowe i podstawowe założenia związane z powierzchnią najmu. W kolejnym etapie wykonujemy inwentaryzację oraz analizujemy przestrzeń, dostosowujemy się do wytycznych budynku i tworzymy propozycje układów funkcjonalnych przestrzeni biurowych. Projekt koncepcyjny aranżacji biura przedstawiamy w formie wizualizacji. Zajmujemy się również opracowywaniem projektu wykonawczego.

Oferujemy również nadzór i wykonawstwo, dzięki której Klienci mają pewność realizacji zgodnie z projektem.  Formę współpracy dostosowujemy do potrzeb Inwestora. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi wykonawcami (również w zakresie doradztwa wymogów BHP i PPoż).

Przestrzenie dla biznesu – branża turystyczna i rozrywkowa

Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz biurowych dla branży turystycznej: są to głównie hotele, pensjonaty, SPA, salony fryzjerskie i kosmetyczne czy sklepy/butiki. Chętnie podejmujemy również współpracę z branżą gastronomiczną czy rozrywkową – puby, kawiarnie, restauracje oraz cluby i  kręgielnie.

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu – chętnie przygotujemy ofertę oraz wprowadzę Cię w świat wnętrz i designu.

Kontakt