Projekty kuchni – projekty wnętrz – Wrocław | Fresh Design2018-06-22T13:52:16+00:00

Projekty kuchni

Wrocław i okolice

Zobacz wszystkie projekty

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tutaj codziennie spędzasz sporo czasu – przygotowujesz śniadanie, pijesz kawę, przyrządzasz obiad i testujesz nowe przepisy na ciasta. Aranżacja kuchni musi być więc w pełni funkcjonalna – dostępna przestrzeń wymaga takiego zaplanowania, by znalazło się w niej miejsce na wszystkie niezbędne sprzęty AGD, akcesoria kuchenne czy zapasy żywności. To jedna z najważniejszych kwestii, jakimi kieruję się, przygotowując projekty kuchni. Moje doświadczenie zawodowe oraz towarzysząca pracy pasja pozwalają mi znaleźć idealne rozwiązania do wnętrza o dowolnej specyfice.

Urządzasz małą kuchnię w bloku, aneks kuchenny połączony z reprezentacyjnym salonem, a może przestronną kuchnię w wymarzonym domu? W mieście takim jak Wrocław oraz w jego okolicach pomogę Ci w doborze najlepszych materiałów wykończeniowych, które w kuchennych warunkach zachowają trwałość i pozwolą na łatwe utrzymanie czystości. Chętnie doradzę również, na jaki rodzaj zabudowy meblowej się zdecydować. Moje aranżacje kuchni wyróżnia nie tylko wygoda w codziennym użytkowaniu, ale też estetyka – posadzka, dekory na ścianach, fronty meblowe, uchwyty, kolorystyka blatu oraz dekoracja wnęk okiennych zawsze tworzą spójną całość, odzwierciedlając wybraną stylistykę bliską gustowi Klienta.

Bez względu na to, czy interesuje Cię kompleksowy projekt kuchni, czy jedynie pomoc w dopasowaniu mebli i dodatków, oferuję pełne zaangażowanie w świadczone usługi. Dzięki temu unikniesz błędów aranżacyjnych, a Twoja strefa kuchenna będzie zachwycała w najmniejszych szczegółach. Zapraszam!